اخبار استارتاپی

اعطای تسهیلات به شرکت‍های دانش بنیان توسط بانک آینده

بانک آینده، در راستای تحقق اقتصاد دانش بنیان و فناورمحور به ارائه تسهیلات به شرکت های دانش بنیان پرداخته است

بانک آینده، در راستای تحقق اقتصاد دانش بنیان و فن‏آورمحور، ظرف مدت چهار ماه، مبلغ 5.000 (پنج هزار) میلیارد ريال، تسهیلات به شرکت های دانش بنیان اعطا نموده است. این امر پس از انعقاد تفاهمنامه همکاری با صندوق نوآوری و شکوفایی، برای تامین مالی شرکت های دانش بنیان، از طریق اعطای تسهیلات و صدور ضمانت‏‏نامه، صورت گرفته است.

اعطای تسهیلات بانک آینده پس از انعقاد تفاهمنامه همکاری با صندوق نوآوری و شکوفایی، برای تامین مالی شرکت های دانش بنیان، از طریق اعطای تسهیلات و صدور ضمانت‏‏نامه، صورت گرفته است.

به استناد گزارش های عملکردی سامانه غزال (سامانه مدیریت یکپارچه در خواست ها و فرآیندهای ارائه خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی)، تعداد 60 (شصت) فقره تسهیلات با رقمی بالغ بر 5.000 (پنج هزار) میلیارد ريال، توسط بانک آینده، طی مدت چهار ماه گذشته به شرکت های مذکور، پرداخت شده است. همچنین در مدت مشابه، انواع ضمانتنامه ها با ارزش ريالی 1.300 (یک هزار و سیصد) میلیارد ريال، با شرایط مناسب و تخفیف ‏های کارمزدی ویژه برای شرکت های دانش بنیان، صادر گردیده است.

بانک آینده، علاوه بر اهتمام جدی برای ارائه خدمات بانکی به شرکت های دارای مجوز از معاونت محترم علمی و فن‏آوری ریاست جمهوری، به منظور پشتیبانی از تجاری سازی ایده ها و محصولات نوآورانه و نیز حمایت از زنجیره ایده تا بازار، خدمت نوین دیگری را تدارک دیده است که طی آن نسبت به تامین بخشی از ودیعه اجاره و یا هزینه خرید محل کار برای شرکت های شتاب دهنده/ دانش بنیان، اقدام می کند.

بانک آینده، قصد دارد؛ با حضور بیش از پیش در حوزه نوآوری های نوین و پیشرفته و نیز ایجاد بازار برای شرکت های دانش بنیان و فن‏آور در عرصه های راهبردی، زمینه ظهور بیشتر استعدادها و توانمندی های دانش ‏آموختگان و نوآوران کشور را فراهم آورد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن