اخبار استارتاپی

برگزاری دومین رویداد UserX در تاریخ ۱۸ و ۱۹ مهر

دومین کنفرانس تجربه کاربری (UserX2019) در تاریخ ۱۸ و ۱۹ مهر ماه با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از طراحان تجربه کاربری، طراحان محصول، مدیران محصول و نوآوران در حوزه ی سرویس ­های مالی (فین ­تک) خواهد شد.

اکودی‌ام

کنفرانس تجربه کاربری UserX یکی از بزرگ ترین گردهمایی های تخصصی طراحان تجربه کاربری در کشور است و جمعی از برترین متخصصان و طراحان محصول و تجربه کاربری، یافته های جدید خود درباره ی جنبه های مختلف طراحی کاربرمحور را با سایر علاقه مندان به اشتراک می گذارند.

دومین کنفرانس تجربه کاربری در تاریخ ۱۸ و ۱۹ مهر ماه با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از طراحان تجربه کاربری، طراحان محصول، مدیران محصول و نوآوران در حوزه ی سرویس ­های مالی (فین ­تک) در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد و در آن چگونگی استفاده از تکنولوژی های نوین و اصول طراحی مبتنی بر تجربه، با هدف ساده سازی خدمات مالی برای کاربران مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

مخاطبان اصلی رویداد مدیران سرویس های مالی، طراحان تجربه کاربری، طراحان محصول، مدیران محصول و طراحان گرافیک و رابط کاربری هستند.

از مهم ترین محورهای رویداد می­ توان به تجربه کاربری و بانکداری نوین، طراحی خدمات مالی، دسترس پذیری و کاربردپذیری در محصولات، فرآیندها و استراتژی طراحی محصولات در حوزه مالی، طراحی تجربه در حوزه های مالی شامل بورس، خدمات پرداخت و مدیریت مالی شخصی اشاره نمود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با این رویداد می توانید به وب سایت رویداد UserX مراجعه کنید.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا