اخبار استارتاپی

رونمایی از کیف پول الکترونیکی مشترک آپ و اسنپ

کیف پول الکترونیکی مشترک اسنپ و آسان پرداخت (آپ) با نام «آسان‌ساز» برای پرداخت‌های سرویس تاکسی اینترنتی اسنپ و سفارش آنلاین غذای اسنپ فود رونمایی شد.

صبح امروز در مراسم رونمایی از این کیف پول الکترونیکی ژوبین علاقبند، مدیرعامل اسنپ با اعلام این موضوع که ۳۰ خدمت به مرور در این کیف پول ارائه خواهد شد، گفت: «ارائه کیف پول الکترونیکی مشترک برای تسهیل خدمت رسانی به کاربران است و سرمایه گذاری برای این موضوع از یک سال پیش آغاز شده است.»

به گفته مدیران اسنپ و آپ در حال حاضر کاربران اسنپ و اسنپ فود می‌توانند با استفاده از این کیف پول الکترونیکی هزینه خدماتی که استفاده می‌کنند را پرداخت کنند. از سوی دیگر، با هر بار شارژ کیف پول اسنپ از سوی کاربران به همان میزان حساب کاربری آنها در اپلیکیشن آپ هم شارژ می‌شود و این موضوع به کاربران امکان پرداخت در حوزه‌های درخواست خودرو،‌ قبض‌های خدماتی، رزرو هتل و بلیت تراکنش‌های مالی را خواهد داد.

در این مراسم مدیرعامل اسنپ در مورد همکاری مشترک این شرکت با آسان‌پرداخت گفت: «از ابتدای فعالت خود می‌خواستیم با همکاری آپ به مناسب‌ترین راهکار پرداختی دست پیدا کنیم. در حال حاضر با راه‌اندازی کیف پول دیجیتال، کاربران می‌توانند با استفاده از یک کیف پول یکپارچه تمامی پرداخت‌های روزانه خود را مدیریت کنند.» به گفته او کیف پول الکترونیکی می‌تواند جایگزین پرداخت‌های خرد شود تا استفاده از کارت بانکی و هزینه تراکنش‌ها کاهش پیدا کند.

علاقبند بر این باور است که با استفاده از این کیف پول دیگر نیازی به ذخیره پول در اپلیکیشن‌های مجزا برای پرداخت نیست و با داشتن یک کیف پول واحد می‌توان تمام نیازهای روزمره در بخش پرداخت را برطرف کرد.

همچنین در این مراسم حامد منصوری، مدیرعامل آسان پرداخت هم درباره مزایای استفاده از کیف پول الکترونیکی آسان‌ساز گفت: «امنیت بیشتر و پشتیبانی پاسخگو از مزایای اصلی کیف پول دیجیتال یکپارچه آپ و اسنپ است.»

به گفته او کاربران با استفاده از کیف پول الکترونیکی مشترک اسنپ و آسان پرداخت می‌توانند به طور مستقیم به حساب بانکی مشتریان متصل شوند و پرداخت‌های خود را به شکل مستقیم انجام دهند. منصوری تاکید کرد که می‌توان این کیف پول الکترونیکی را به حساب بانکی‌ متصل و آن را به میزان سقف مشخص شده شارژ کرد.

آسان پرداخت و اسنپ می‌خواهند کیف پول مشترک خود را به تمامی سرویس‌های اسنپ متصل کنند. آنها اعلام کردند در حال‌حاضر ۱۱ بانک قادر به سرویس‌دهی به این کیف پول‌اند و از سوی دیگر قرار است در آینده پرداخت مستقیم برای کاربران اسنپ فعال شود تا بتوانند به محض تمام شدن سفر از ماشین پیاده شوند و هزینه به صورت خودکار از کیف پول آن‌ها کسر شود. منصوری تاکید کرد این همان شیوه‌ای است که در سرویس تاکسی اینترنتی «Uber» هم برای پرداخت مورد استفاده قرار گرفته است.

آنطور که مدیرعامل اسنپ در این مراسم اعلام کرد کیف پول الکترونیکی مشترک آنها با آسان پرداخت این امکان را به وجود می‌آورد تا پرداخت از طریق اعتباری انجام شود و نیاز به وارد کردن رمز دوم و دیگر اطلاعات پرداخت نیز وجود نداشته باشد. همچنین علاقبند با بیان این موضوع که یک‌ چهارم پرداخت‌های اسنپ به صورت آنلاین انجام می‌شود ابراز امیدواری کرد که ارائه چنین تسهیلاتی باعث افزایش بیشتر پرداخت‌ها به صورت آنلاین شود.

از سوی دیگر علاقبند معتقد است استفاده از پرداخت کیوآرکدی هم مزایایی را برای راننده و هم مسافر در پی خواهد داشت. او در این مورد توضیح داد: «استفاده از کیوآرکدها قرار است جایگزین پرداخت نقدی شود. ما ساز و کاری را در نظر داریم تا مشتری بتواند پرداخت آنی داشته باشند و راننده نیز کرایه خود را در همان روز تحویل بگیرد. از طریق این کیف پول، مشتری می‌تواند با اسکن کردن کیوآرکد کرایه تاکسی را هم پرداخت کند.»

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 1 Average: 4]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا