اخبار استارتاپی

تلاش برای حضور استارتاپ های ایرانی در بازار های بین المللی

"محمدجواد آذری جهرمی" وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران با ابراز امیدواری بر این که شرکت‌های ایرانی از جمله استارتاپ های ایرانی که در این نمایشگاه بین المللی حاضر شده اند با برنامه ریزی و مذاکرات صورت گرفته، بتوانند موفق باشند و برای توسعه بازار بین المللی قراردادهای خوبی را امضا کنند، گفت: ما پیگیر این مطلب هستیم.

خدمات حقوقی کسب و کار

 وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران بامداد سه شنبه حین ورود به جمهوری آذربایجان در فرودگاه بین المللی باکو، گفت: سیاست هایی که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دو سال اخیر پیگیری کرده، همواره مبتنی بر همکاری های اقتصادی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات با کشورهای همسایه و حضور استارتاپ های ایرانی در بازار های بین المللی بوده است.

وی افزود: در این دو سال گذشته، حجم روابط اقتصادی دو کشور ایران و جمهوری آذربایجان رشد قابل توجه داشته و در همین راستا امسال ۱۴ شرکت ایرانی فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در نمایشگاه بین المللی “باکو تل- ۲۰۱۹ ” و همایش بین المللی “خلاقیت باکو” حضور دارند و به دنبال گسترش همکاری‌های دوجانبه هستند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران، دیدارهای دوجانبه با وزیران ارتباطات و فناوری اطلاعات برخی کشورهای حاضر در این نمایشگاه بین المللی برای بررسی گسترش همکاری‌های فیمابین را از جمله برنامه سفر خود به باکو عنوان کرد.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات “باکوتل– ۲۰۱۹” در روزهای ۳ الی ۶ دسامبر (۱۲ و ۱۵ آذرماه) جاری با حضور ۲۳۸ شرکت از ۲۳ کشور برگزار می شود.

در این نمایشگاه بین المللی، غرفه ملی جمهوری اسلامی ایران دایر شده و در آن، آخرین دستاوردهای شرکت های عمده کشورمان در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات نمایش داده می شود.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

سید وحید مرتضوی

مدیر محتوای اکوموتیو، کارشناسی ارشد بهینه سازی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا