اخبار استارتاپی

تلاش برای حضور استارتاپ های ایرانی در بازار های بین المللی

"محمدجواد آذری جهرمی" وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران با ابراز امیدواری بر این که شرکت‌های ایرانی از جمله استارتاپ های ایرانی که در این نمایشگاه بین المللی حاضر شده اند با برنامه ریزی و مذاکرات صورت گرفته، بتوانند موفق باشند و برای توسعه بازار بین المللی قراردادهای خوبی را امضا کنند، گفت: ما پیگیر این مطلب هستیم.

 وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران بامداد سه شنبه حین ورود به جمهوری آذربایجان در فرودگاه بین المللی باکو، گفت: سیاست هایی که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دو سال اخیر پیگیری کرده، همواره مبتنی بر همکاری های اقتصادی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات با کشورهای همسایه و حضور استارتاپ های ایرانی در بازار های بین المللی بوده است.

وی افزود: در این دو سال گذشته، حجم روابط اقتصادی دو کشور ایران و جمهوری آذربایجان رشد قابل توجه داشته و در همین راستا امسال ۱۴ شرکت ایرانی فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در نمایشگاه بین المللی “باکو تل- ۲۰۱۹ ” و همایش بین المللی “خلاقیت باکو” حضور دارند و به دنبال گسترش همکاری‌های دوجانبه هستند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران، دیدارهای دوجانبه با وزیران ارتباطات و فناوری اطلاعات برخی کشورهای حاضر در این نمایشگاه بین المللی برای بررسی گسترش همکاری‌های فیمابین را از جمله برنامه سفر خود به باکو عنوان کرد.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات “باکوتل– ۲۰۱۹” در روزهای ۳ الی ۶ دسامبر (۱۲ و ۱۵ آذرماه) جاری با حضور ۲۳۸ شرکت از ۲۳ کشور برگزار می شود.

در این نمایشگاه بین المللی، غرفه ملی جمهوری اسلامی ایران دایر شده و در آن، آخرین دستاوردهای شرکت های عمده کشورمان در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات نمایش داده می شود.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *