اخبار استارتاپی

نوآوردگاه فین تک برگزار می‌شود

نوآوردگاه فین‌تک با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

اکودی‌ام

فین تک یا فناوری مالی به معنای کاربرد نوآورانه فناوری در ارائه خدمات مالی است. نوآوردگاه هم فضایی است برای کسانی که در حوزه فین تک ایده های خلاقانه ای دارند؛ اما شرایط ارائه و عرضه آن را ندارند. در این رویداد فناورانه سه روزه توانایی مالکان ایده های نو در حوزه فین تک محک زده می شود.

در این نوآوردگاه، افراد و یا تیم‌های خلاق ایده های اولیه خود را پرورش و در جمع ارائه می‌دهند و با دیگر تیم هایی که تجربه چنین اقدامات را داشتند آشنا می‌شوند. این کار به «شناسایی تیم های با پتانسیل بالا در حوزه فین تک»، «شناسایی افراد خلاق و خوش‌فکر» و «شناسایی و ارائه فرصت‌های موجود به استارتاپ ها در حوزه فین تک» منجر می‌شود.

«ایجاد یک شبکه بین افراد و استارتاپ ها» و «آشنایی با خدمات آی فینک و شرکت خدمات انفورماتیک کشور» از دیگر اهداف برگزاری نوآوردگاه فین تک است.

مخاطبان این رویداد فناورانه «تیم‌های استارتاپی»، «تیم های فین تکی»، «متخصصان حوزه فین تک»، «متخصصان حوزه کسب و کار» و «متخصصان فنی (برنامه نویسان، UI/UX و …..)» هستند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا