اخبار استارتاپی

حضور فعال شرکت های ایرانی در نمایشگاه پلاست استانبول

نمایشگاه پلاست اوراسیا 2019 استانبول در 11 سالن و در دو بخش مواد خام و ماشین آلات صنعتی با حضور 1048 شرکت در حوزه پلاستیک در حال برگزاری است.

نمایشگاه پلاست اوراسیا 2019 استانبول در 11 سالن و در دو بخش مواد خام و ماشین آلات صنعتی با حضور 1048 شرکت در حوزه پلاستیک در حال برگزاری است. حضور شرکت های ایرانی در این نمایشگاه محسوس است به طوری که در ورودی نمایشگاه نام ایران در کنار  دو کشور چین و هندوستان جدایی از باقی  کشورها به عنوان اسپانسرهای اصلی به چشم می خورد. 32 شرکت ایرانی به همراه 3 انجمن ملی پلیمر، مستربچ و صنایع پلاستیک همگن نمایندگان ایران در اورسیا پلاست استانبول هستند.

نمایشگاه پلاست اوراسیا 2019

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه بولنت اونال مسئول برگزاری نمایشگاه، یاووز اراغلو رئیس هیات مدیره PAGEV  و حسن بیوک دد معاون وزیر صنایع کشور ترکیه سخنرانی کردند.

بولنت اونال به اهمیت صنعت پلاستیک اشاره کرد و گفت: ابعاد پلاستیک و پلیمر در زندگی مردم از حیات تا ممات را در برمی گیرد تا جایی که بسیاری از محصولات پزشکی بستگی صد در صدی به پلیمر دارد.

نمایشگاه پلاست اوراسیا

در ادامه یاووز اراغلو رئیس هیات مدیره PAGEV دنیای بدون محصولات پلاستیکی را امکان پذیر دانست و بیان کرد: وجود چنین دنیایی برای ما هزینه های بسیار زیادی خواهد داشت به عنوان مثال جایگزینی بطری های پلیمری آب با بطری های شیشه ای افزایش 10 برابری قیمت بطری های آب را به همراه خواهد داشت.

نمایشگاه پلاست اوراسیا 2019 استانبول

نکته قابل توجه این نمایشگاه حضور 6 شرکت دانش بنیان در غرفه مرکز فناوری های پیشرفته ایران ترکیه است که نسبت به ارائه توانمندی های خود اقدام کردند، شرکت های پارسا پلیمر شریف، شرکت فن آور آمیزه پیشرفته، شرکت پادنا پلیمر، شرکت بن افزار، شرکت نیرومند پلیمر پارس و شرکت آریا پلیمر پیشگام شرکت هایی هستند که با حمایت مرکز تعاملات بین المللی معاونت علمی ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی برای شناخت بازارهای جهانی و افزایش صادرات در این نمایشگاه حضور یافته اند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن