اخبار استارتاپیاخبار سرمایه گذاری خطرپذیر

سرمایه گذاری مدیریت ثروت ستارگان در کارن کراد رسما اعلام شد

کارن کراد به جمع پرتفوی شرکت مدیریت ثروت ستارگان اضافه شد.

اکودی‌ام

با توجه به اهمیت جذب سرمایه جهت رشد و توسعه استارتاپ ها و با توجه به برنامه‌های توسعه فعالیت سامانه تأمین مالی و سرمایه گذاری کارن کراد ، از چندی پیش مذاکراتی میان کارن کراد و شرکت مدیریت ثروت ستارگان شکل گرفت که پس از جلسات متعدد بررسی و ارزیابی، منجر به قرارداد سرمایه‌گذاری روی این سامانه تأمین مالی گردید.

با این سرمایه گذاری، کارن کراد که پس از آسان بورس، قسطا، رده، وامچی و شناسه به جمع پورتفوی مدیریت ثروت ستارگان اضافه شده، نهمین استارتاپ فینتکی است که در سال ۹۸ موفق به جذب سرمایه از مدیریت ثروت ستارگان شده است و چهاردهمین عضو پورتفوی ستارگان محسوب می شود.  با توجه به این سرمایه گذاری ها می توان مدیریت ثروت ستارگان را فعال‌ترین سرمایه گذار خطرپذیر این روزهای اکوسیستم استارتاپی ایران دانست که به صورت تخصصی فعالیت خود را بر حوزه فینتک متمرکز کرده است. ستارگان با سرعت قابل قبولی شرکت ها و استارتاپ های نوآور فعال در حوزه فینتک را بر اساس مدل استارزآپ ارزیابی نموده و در صورت تأیید نهایی، سرمایه گذاری می نماید.

کارن‌کراد به عنوان اولین کارگزار رسمی تأمین مالی و سرمایه‌گذاری تحت حمایت و نظارت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با شناسایی و ارزیابی کسب و‌ کارها، برگزاری رویدادها، کارگاه‌های آموزشی، کافه سرمایه و شبکه سازی با کارآفرینان و سرمایه گذاران، به تسهیل فرآیند سرمایه گذاری در استارتاپ های حوزه‌های مختلف کمک می‌کند.

کارن کراد تا امروز موفق به ارائه خدمت به ۲۷۴۴ کارآفرین، ۹۰۷ استارتاپ و ۹۲۶ سرمایه گذار عضو شده است. در نتیجه این فعالیت ها کارن کراد موفق به انجام ۶۷ سرمایه گذاری به حجم ۳۰۰ میلیارد ریال شده است. همچنین با دریافت مجوزهای مربوطه به زودی و برای اولین بار در کشور، در سامانه کارن کراد شاهد استفاده از ابزار تأمین مالی جمعی (کرادفاندینگ) با مدل مشارکت تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار خواهیم بود.

امید است با همکاری سازنده این دو مجموعه شاخص، شاهد اتفاقات مثبت و مؤثری در اکوسیستم استارتاپی ایران باشیم.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

یک نظر

  1. دستتون سلامت باد تشکر از زحمات بی وفقه تان که در حوزه سرمایه گزاری بصورت علمی دارید فعالیت و برنامه ریزی می کنید
    موفق و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا