اخبار استارتاپیاخبار سرمایه گذاری خطرپذیر

سرمایه گذاری مدیریت ثروت ستارگان در کارن کراد رسما اعلام شد

کارن کراد به جمع پرتفوی شرکت مدیریت ثروت ستارگان اضافه شد.

با توجه به اهمیت جذب سرمایه جهت رشد و توسعه استارتاپ ها و با توجه به برنامه‌های توسعه فعالیت سامانه تأمین مالی و سرمایه گذاری کارن کراد ، از چندی پیش مذاکراتی میان کارن کراد و شرکت مدیریت ثروت ستارگان شکل گرفت که پس از جلسات متعدد بررسی و ارزیابی، منجر به قرارداد سرمایه‌گذاری روی این سامانه تأمین مالی گردید.

با این سرمایه گذاری، کارن کراد که پس از آسان بورس، قسطا، رده، وامچی و شناسه به جمع پورتفوی مدیریت ثروت ستارگان اضافه شده، نهمین استارتاپ فینتکی است که در سال 98 موفق به جذب سرمایه از مدیریت ثروت ستارگان شده است و چهاردهمین عضو پورتفوی ستارگان محسوب می شود.  با توجه به این سرمایه گذاری ها می توان مدیریت ثروت ستارگان را فعال‌ترین سرمایه گذار خطرپذیر این روزهای اکوسیستم استارتاپی ایران دانست که به صورت تخصصی فعالیت خود را بر حوزه فینتک متمرکز کرده است. ستارگان با سرعت قابل قبولی شرکت ها و استارتاپ های نوآور فعال در حوزه فینتک را بر اساس مدل استارزآپ ارزیابی نموده و در صورت تأیید نهایی، سرمایه گذاری می نماید.

کارن‌کراد به عنوان اولین کارگزار رسمی تأمین مالی و سرمایه‌گذاری تحت حمایت و نظارت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با شناسایی و ارزيابی كسب و‌ كارها، برگزاری رویدادها، کارگاه‌های آموزشی، کافه سرمایه و شبکه سازی با کارآفرینان و سرمایه گذاران، به تسهيل فرآيند سرمايه گذاری در استارتاپ های حوزه‌های مختلف كمك می‌کند.

کارن کراد تا امروز موفق به ارائه خدمت به 2744 کارآفرین، 907 استارتاپ و 926 سرمایه گذار عضو شده است. در نتیجه این فعالیت ها کارن کراد موفق به انجام 67 سرمایه گذاری به حجم 300 میلیارد ریال شده است. همچنین با دریافت مجوزهای مربوطه به زودی و برای اولين بار در كشور، در سامانه کارن کراد شاهد استفاده از ابزار تأمين مالی جمعی (كرادفاندينگ) با مدل مشاركت تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار خواهیم بود.

امید است با همکاری سازنده این دو مجموعه شاخص، شاهد اتفاقات مثبت و مؤثری در اکوسیستم استارتاپی ایران باشیم.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

یک نظر

  1. دستتون سلامت باد تشکر از زحمات بی وفقه تان که در حوزه سرمایه گزاری بصورت علمی دارید فعالیت و برنامه ریزی می کنید
    موفق و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا