اخبار استارتاپی

چنگال برای همیشه تعطیل شد !

اپلیکیشن سفارش آنلاین غذای چنگال تعطیل شد.

استارتاپ سفارش غذای چنگال رسما تعطیل کرد و دیگر فعالیتی نخواهد داشت با این حساب و با ادغام ریحون و چیلیوری بازار سفارش آنلاین غذا خلوت تر و دو قطبی ادامه پیدا خواهد کرد هر چند سهم بازار اسنپ فود میزان قابل توجهی بیشتر از رقیب خود است. برای صحت سنجی این خبر به سراغ سفارش غذا از چنگال رفتیم که با صفحه زیر رو به رو شدیم که نشان از عدم فعالیت چنگال می دهد. امیدواریم بازار سفارش آنلاین غذا پس از این اتفاق دچار انحصارطلبی استارتاپ های خاصی نگردد.

اپلیکیشن سفارش آنلاین غذای چنگال تعطیل شد.

شرکت ایده نگر باربد تجارت فعالیت خود را با نام تجاری چنگال از سال 1395 در تهران آغاز کرد. این شرکت در ابتدا با شماری از نیروهای زبده و باتجربه‌ی ایرانی و تیمی متشکل از فعالان استارت آپی خارج از ایران شروع به کار کرد و در ادامه با تمرکز به شایسته‌سالاری شروع به گسترش تیم خود کرد. چنگال، با گسترش فعالیت خود در تهران، کیش، کرج و … سهم عمده‌ای در بازار سفارش آنلاین غذا داشت.

استارتاپ چنگال در اخرین روز سال 2019 و با خروج سرمایه گذار خارجی محکوم به پایان دادن به عمر فعالیت خود در بازار استارتاپ های سفارش آنلاین غذا شد، طبق شنیده ها پایان کار این استارتاپ ربطی به ادغام دو شرکت ریحون و چیلیوری ندارد. گویا مهمترین دلیل پایان کار این استارتاپ عدم توانایی سرمایه گذاری خارجی بر روی چنگال به دلیل تحریم ها بوده است.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 5 Average: 4.8]

‫2 دیدگاه ها

 1. هییی خدا
  من مدیر مرکز تماسش بودم .
  ای کاش همه چیز رو میشد بگی ولی حیف حیف حیف ….
  بله شرکت برای همیشه جمع شده .
  واقعا نمیشه دیگه کاریش کرد .
  هیچ کسی هم به حق و حقوقش نرسید متاسفانه .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا