متفرقه

رویداد اشتراک گذاری تجربیات بانوان فعال شرکت های دانش بنیان و نوپا برگزار می شود

رویداد اشتراک گذاری تجربیات بانوان فعال شرکت های دانش بنیان و نوپا توسط مرکز امور بانوان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

رویداد اشتراک گذاری تجربیات بانوان فعال شرکت های دانش بنیان و نوپا توسط مرکز امور بانوان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای سرعت در رونق فعالیت ها در زیست بوم فناوری و نوآوری بانوان برگزار می شود.

سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری مهمان این رویداد است و بانوان موفق تجربیات خود را در حوزه کارآفرینی و فعالیت های استارتاپی در حضور او بیان می کنند.

این رویداد همزمان با هفته گرامیداشت مقام زن و روز مشارکت اجتماعی و سیاسی زنان برگزار می‌شود؛ تالار اندیشه حوزه هنری ۲۷ بهمن‌ماه سال جاری میزبان این رویداد خواهد بود. در سال‌های اخیر شاهد رشد فعالیت‌های فناورانه و استارتاپی توسط بانوان بوده‌ایم و آن‌ها حضوری موفق در عرصه زیست بوم فناوری و نوآوری کشور داشته‌اند. بیان این تجربیات می‌تواند علاوه بر کمک به سایر بانوان کارآفرین برای شروع فعالیت به توسعه فعالیت‌ها در این زیست بوم کمک کند.

مرکز امور بانوان معاونت علمی و فناوری رشد و توسعه زیست بوم فناوری و نوآوری در این حوزه را مد نظر دارد و از بانوان فناور و خلاق حمایت می‌کند؛ برای تحقق این هدف بازیگران این زیست بوم همچون مراکز رشد، شرکت‌های دانش بنیان مورد حمایت این معاونت قرار دارند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
منبع
ایمنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا