اخبار استارتاپی

اینوتکس پیچ اصفهان، به صورت مجازی برگزار خواهد شد

اینوتکس پیچ اصفهان، برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

اینوتکس پیچ یکی از رویدادهای جانبی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ است که برای سومین سال متوالی رقابتی بزرگ بین استارتاپ های سراسر کشور را برگزار می کند.

مرحلۀ نخست این رقابت‌ها از بهمن ماه تا اردیبهشت ماه سال ۹۸ در ۶ شهر ایران (زاهدان، ارومیه، اصفهان، اهواز، ساری و تهران) برگزار و ایده های برتر هر شهر به انتخاب داوران محلی مشخص خواهند شد.

در ادامه از استارتاپ های برگزیده شده در مرحله مقدماتی (۲ الی ۳ استارتاپ از هر شهر) به منظور حضور در نمایشگاه اینوتکس 2020 و نیز شرکت در رقابت‌های نیمه‌نهایی و نهایی دعوت به عمل می‌آید. در این مرحله، استارتاپ ها ضمن بهره‌مندی از فرصت حضور در دوره‌ی پیش شتابدهی مخصوص اینوتکس، امکان بهره‌مندی از خدمات ویژه (از قبیل فضای کار اشتراکی رایگان، خدمات مربوط به سیستم‌های پرداخت آنلاین و …) را به منظور توسعه کسب و کار و آمادگی بیشتر برای شرکت در رقابت نهایی را خواهند داشت و به تیم‌های منتخب علاوه بر کمک هزینۀ حضور در رویداد نهایی تهران، غرفه نمایشگاهی نیز تعلق خواهد گرفت.

تیم برگزاری رویداد اینوتکس ۲۰۲۰ برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، تا زمان حصول امنیت و برقراری شرایط عادی تصمیم به برگزاری رویداد ها به صورت مجازی گرفته و در این راستا نیز اینوتکس پیچ اصفهان در مورخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ به صورت مجازی، بر بستر اینترنت خواهد بود.

اینوتکس پیچ اصفهان

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا