اخبار استارتاپی

برگزاری نخستین مسابقه تولید محصولات ابری به صورت آنلاین

ابربازی، به عنوان نخستین مسابقه تولید محصولات در حوزه ابری که قرار بود طی این ماه به صورت حضوری برگزار شود با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

شرکت کنندگان در مسابقه ابربازی متخصصان در حوزه های برنامه نویسی، مارکتینگ، طراحی و توسعه کسب و کار هستند. طبق اعلام این شرکت ثبت نام کنندگان در این مسابقه متخصصان کسب و کاری در تاریخ ۱۹ اردیبهشت و متخصصان فنی در تاریخ ۲۶ اردیبهشت در قالب یک چالش آنلاین ارزیابی می شوند و متخصصان برگزیده از تاریخ ۶ تا ۱۳ خرداد ماه وارد پلتفرم آنلاین تیم سازی می‌شوند و با انتخاب ایده مورد علاقه شان اعضای تیم را انتخاب و در مسابقه شرکت می کنند.

تیم های تشکیل شده به مدت سه ماه با در اختیار داشتن منابع زیرساختی از ابر آروان و پادیوم، در کنار آموزش ها و راهنمایی مشاوران، روی ایده‌ مورد نظرشان کار می‌کنند و در نهایت نتایج نهایی در تاریخ ۳ مهرماه اعلام خواهد شد. تاکنون بیش از هزار و پاتصد داوطلب برای شرکت در این مسابقه اعلام آمادگی کرده‌اند.

یزدان یزدی‌زاده؛ معمار اکوسیستم ابری آروان، با اشاره به اینکه جای خالی تولید محصولات ابری کاربردی در ایران حس می‌شود درباره‌ این مسابقه گفت: «ابربازی رویدادی مسابقه ‌محور با هدف تولید و توسعه‌ محصولات ابری است که در آن با تشکیل تیم های کاری از بین داوطلبان برگزیده، با کمک دوره‌های آموزشی و راهنمایی مشاوران اکوسیستم فناوری کشور، قرار است براساس MVP خواسته شده و با در اختیار داشتن زیرساخت ابر آروان، هم‌چنین بهره‌مندی از تسهیلات فنی شرکای اجرایی مسابقه، محصولات متنوع ابری تولید شوند. این محصولات بیش‌تر به‌شکل SaaS و BPaaS خواهند بود.»

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
منبع
پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا