اخبار استارتاپی

بنکداران به کمک استارتاپ ها ساماندهی می شوند

مدیرعامل شرکت صنایع و مشاغل شهر تهران از ساماندهی برخی واحد‌های صنفی بنکداران در خیابان مولوی خبر داد.

سید علی مفاخریان، مدیرعامل شرکت صنایع و مشاغل شهر تهران در نشست خود با رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران با اشاره به لزوم ساماندهی واحد‌های صنفی بنکداران اظهار کرد: برخی از این واحد‌های صنفی به عنوان واحد‌های مزاحم شناخته شدند و رای بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها را دارا هستند.

او با بیان این که حداقل هزار واحد صنفی فعال در صنف بنکداری برای شهروندان ایجاد مزاحمت می‌کنند و باید منتقل شوند، گفت: شهرداری تهران برای رفع مزاحمت این واحد‌های صنفی می‌تواند دست به اقدامات قهری برای مقابله با مزاحمت بزند یا این که تعاملی مناسب برای انتقال تدریجی این مشاغل به مناطق دیگر برقرار کند. راه دوم برای همراهی با فعالان این صنف برای ما مطلوب‌تر است؛ این امر به فراهم شدن مقدمات و همکاری اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران نیاز دارد.

مدیرعامل شرکت صنایع و مشاغل شهر تهران با تاکید بر نقش به کارگیری استارتاپ ها در رفع مزاحمت‌های این صنف، اظهار داشت: این واحد‌های صنفی می‌توانند دفاتر ثبت و سفارش را در داخل محدوده قبلی حفظ کنند؛ ولی فعالیت‌هایی نظیر عبور خودرو‌های سنگین و حمل و نقل از انبار‌ها و سردخانه ها، به حومه شهر منتقل کنند و این حجم از مواد غذایی تنها بعد از سفارش وارد تهران شود.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
منبع
خبرگذاری صداوسیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا