اخبار استارتاپی

دعوت از شرکت‌های توانمند برای کاهش پیک‌ مصرف انرژی در تابستان

طبق توافق معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری و وزارت نیرو از شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان در این حوزه دعوت شد تا در زمینه کاهش پیک مصرف برق در تابستان جاری مشارکت کنند.

به گزارش اکوموتیو، بنا بر توافقات انجام شده بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مجموعه وزارت نیرو و توانیر، با هدف پیک سایی در تابستان ۱۳۹۹ از ظرفیت شرکت های فعال در حوزه انرژی استفاده خواهد شد.

بر این اساس در راستای آئین‌نامه پیک‌سایی تابستان ۱۳۹۹ شرکت توانیر، شرکت توزیع نیروی برق البرز در نظر دارد اطلاعات شرکت‌های خدمات مشاوره و سایر شرکت‌های دانش بنیان و فناور را که تجربه کاری در پروژه‌های مشاوره در خصوص کاهش پیک برق مشترکان برق را دارند، برای انجام خدمات اجرایی طرح افزایش مشارکت مشترکین برق خانگی و تجاری در کاهش پیک و پاسخگویی بار را دعوت به همکاری کند.

شرکت‌های متقاضی می‌‎توانند اسناد ارزیابی کیفی را با مراجعه به وب سایت‌های شرکت توزیع نیروی برق استان البرز، توانیر و یا پایگاه ملی اطلاع‌رسانی مناقصات کشور دریافت کنند.

بر اساس اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بر اساس آئین‌نامه طرح “افزایش مشارکت مشترکین خانگی و تجاری در مدیریت بار توسط نهادهای تجمیع کننده پاسخگویی بار” با هدف پیک‌سایی و کاهش ۱۰۰۰ مگاواتی بار پیک تابستان ۱۳۹۹ تدوین و ابلاغ شده است.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
منبع
ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا