اخبار استارتاپی

برگزاری 4 رویداد در راستای ارائه خدمات آموزشی به کسب و کارها

دبیرخانه نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس، اقدام به انعقاد تفاهم نامه و شروع همکاری با مجموعه مشاوره مدیریت ایلیا نمود.

نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس، با همت پارك فناوری پرديس و با حمايت معاونت علمي و فناوری رياست جمهوري از سال 1390 به منظور تبادل فناوری و توسعه روابط بین المللی در حوزه فناوری های پیشرفته، فعالیت خود را شروع کرد.

اکنون و پس از 8 دوره برگزاری موفق این نمایشگاه، رویداد اینوتکس به محلی برای گردهمایی تمامی اجزای زیست بوم نوآوری و فناوری کشور تبدیل شده است. به گونه ای که در سال گذشته، بیش از 400 شرکت و استارتاپ در این رویداد حضور داشته و محصولات و خدمات آن ها مورد توجه بیش از 17000 بازدیدکننده از این رویداد واقع شد.

به طور کلی سه هدف اصلی این نمایشگاه عبارتند از :

  1. توسعه همکاری و مشارکت بین بازیگران کلیدی زیست بوم نوآوری و فناوری؛
  2.  جذب سرمایه برای استارتاپ ها و شرکت ها و معرفی فرصت های نوین سرمایه گذاری،
  3. و همچنین شبکه سازی بین¬المللی و تولید محتوای ناب آموزشی.
    که برای دست یابی به این اهداف، رویدادها و بخش های جانبی مختلفی طراحی شده و هرساله برگزار می شود.

در این خصوص و به منظور افزایش شبکه سازی بین المللی و تولید محتوای ناب آموزشی، دبیرخانه این نمایشگاه، امروز اقدام به انعقاد تفاهم نامه و شروع همکاری با مجموعه مشاوره مدیریت ایلیا، به منظور تاسیس آکادمی مشترک در راستای ارائه خدمات آموزشی به کسب و کارها و علاقه مندان به حوزه کارآفرینی نمود.

با توجه به شیوع ویروس کرونا در جهان و خطرات ناشی از آن، برگزاری دوره های آموزشی به صورت آنلاین نیز مد نظر بوده و بدین ترتیب در ادامه شاهد حضور مدرسان تراز اول بین المللی در این آکادمی خواهیم بود.

در حال حاضر امکان تهیه بلیت برای دوره های تیر ماه با بلیت های عادی و زود هنگام وجود دارد. علاقه مندان به منظور کسب اطلاع از تقویم آموزشی این آکادمی و ثبت نام به منظور حضور در این دوره ها می توانند به صفحه اینوتکس در ایوند به این نشانی مراجعه نمایند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا