اخبار استارتاپیاخبار سرمایه گذاری خطرپذیرسرمایه گذاری خطرپذیرکارآفرینی و استارتاپ

اولین سرمایه گذاری استارتاپی از طریق فیروزه پلت

جوان بورسی از مازندران سهامدار یک استارتاپ حوزه بازی سازی شد

اکودی‌ام

در اولین معامله موفق فیروزه پلت ، یک سرمایه گذار حقیقی در یکی از استارتاپ های معتبر بازی سازی کشور سرمایه گذاری نمود. این معامله با مدیریت فیروزه پلت انجام گرفت و طی آن یکی از سهامداران بذری استارتاپ، بخشی از سهام خود را به صورت نقدی به سرمایه گذار حقیقی واگذار کرد.

این سرمایه گذار حقیقی ساکن مازندران، که سابقه فعالیت چند ساله در بورس دارد، پس از دنبال کردن اخبار استارتاپی و با شناخت کافی از شرایط سرمایه گذاری در استارتاپ‌ها، از طریق فیروزه پلت با گزینه‌های مناسب سرمایه گذاری استارتاپی آشنا شد و از همین طریق برای خرید سهام این استارتاپ اقدام نمود.

فیروزه پلت سعی دارد با ایجاد بستری برای ارتباط سرمایه گذاران و سهامداران استارتاپ های مایل به واگذاری و ارائه خدماتی مانند راهبری مذاکرات برای رسیدن به معامله‌ای برد-برد، مشاوره ارزش‌گذاری و … نقش فعالی در جذب سرمایه های سرگردان کشور به شرکت‌های دانش بنیان، فن‌آور محور و استارتاپی ایفا کند.

در حال حاضر بیش از ۳۰۰ متقاضی خرید در فیروزه پلت ثبت‌نام کرده و بیش از ۴۰ سرمایه گذار بالقوه درخواست خرید یکی از استارتاپ های موجود در فیروزه پلت را ثبت کرده‌اند. در سمت متقاضیان فروش نیز بیش از ۱۲۰ متقاضی ثبت‌نام کرده که نیمی از آنان فرایندهای سامانه را برای ثبت درخواست واگذاری سهام استارتاپ خود طی کرده‌اند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا