اخبار استارتاپیاخبار انرژی و محیط زیستانرژی و محیط زیستکارآفرینی و استارتاپ

حمایت ۸۰ درصدی صندوق نوآوری از حضور دانش بنیان ها در نمایشگاه انرژی افغانستان

شرکت‌های دانش‌بنیان متقاضی حضور در اولین نمایشگاه تخصصی انرژی (آب، برق، مخابرات) و خدمات فنی و مهندسی ایران در افغانستان می‌توانند تا ۲۰ شهریور تقاضای خود را برای حضور در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان از طریق سامانه غزال ثبت کنند.

شرکت های دانش بنیان متقاضی حضور در اولین نمایشگاه انرژی (آب، برق، مخابرات) و خدمات فنی و مهندسی ایران در افغانستان می توانند تا ۲۰ شهریور تقاضای خود را برای حضور در پاویون شرکت های دانش بنیان از طریق سامانه غزال ثبت کنند و از خدمات ویژه صندوق نوآوری و شکوفایی تا ۵۰ میلیون تومان به صورت بلاعوض استفاده کنند.

بزرگترین نمایشگاه جمهوری اسلامی ایران در افغانستان با حمایت وزارت نیرو از اول تا سوم مهر ماه با هدف آشنایی فعالان بخش فنی و مهندسی ایرانی با پروژه‌های قابل اجرا در افغانستان برگزار می‌شود. شرکت‌های دانش بنیان متقاضی نیز می‌توانند تا ۸۰ درصد از خدمات بلاعوض صندوق نوآوری و شکوفایی معادل ۵۰ میلیون تومان برای حضور در پاویون شرکت‌های دانش بنیان استفاده کنند.

نمایشگاه تخصصی انرژی (آب، برق، مخابرات) و خدمات فنی و مهندسی ایران در افغانستان با توجه به اهمیت کشور افغانستان در صادرات تجهیزات و خدمات فنی و مهندسی صنعت برق، می‌تواند یک فرصت مناسب برای معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شرکت‌های دانش بنیان محسوب شود.

در این نمایشگاه شرکت‌های توانمند ایرانی در زمینه‌های مرتبط با نمایشگاه، آخرین دستاوردها و کالاهای تولیدی خود را به نمایش می‌گذارند و این نمایشگاه زمینه‌ساز توسعه همکاری‌های فنی و اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و افغانستان است.

شرکت‌های دانش بنیان علاقه‌مند به حضور در این نمایشگاه می‌توانند برای ثبت‌نام به این آدرس مراجعه کرده و برای مشاوره و ثبت‌نام با شماره‌های ۰۲۱۶۳۱۰۳۳۱۳ و ۰۹۱۹۸۰۶۶۶۵۶ تماس بگیرند.

بر اساس اعلام روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، تجار و بازرگانان افغانستان ارتباطات تجاری گسترده‌ای در آسیای میانه داشته و با شراکت با طرف‌های ایرانی می‌توانند بخشی از مشکلات حضور شرکت‌های دانش بنیان را در این بازار پوشش داده و از پروژه‌های عمرانی و فنی و مهندسی این کشورها در قالب کنسرسیوم‌های مشترک بهره‌مند شوند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
منبع
ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا