اخبار استارتاپیکارآفرینی و استارتاپ

ایجاد ۳ مرکز نوآوری و صندوق حمایتی در دانشگاه امیرکبیر

با راه اندازی سه مرکز نوآوری دیگر در دانشگاه امیرکبیر، تعداد مراکز نوآوری این دانشگاه که در راستای حمایت از طرح‌های فناوری و خلق ثروت است، به عدد ۸ می‌رسد.

اکودی‌ام

امروز یکشنبه ۱۲ بهمن ماه سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در حاشیه افتتاح ۳ مرکز نوآوری دانشکده‌های “مهندسی هوافضا”، “مهندسی پلیمر و رنگ و عمران” و “محیط زیست” دانشگاه صنعتی امیرکبیر از چهار مرکز نوآوری فعال در دانشکده‌های انرژیک، مهندسی برق، نفت و مکانیک بازدید کرد، ضمن آنکه بازدیدی از دستگاه میکروسکوپ الکترونی عبوری (TN) داشت.

این میکروسکوپ برای آزمایشگاه برج فناوری دانشگاه امیرکبیر به تازگی خریداری شده است. افتتاح صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران دانشگاه صنعتی امیر کبیر در راستای حمایت مالی از طرح‌های فناورانه این دانشگاه از دیگر برنامه‌های جنبی این مراسم بود.

ترویج فرهنگ کارآفرینی و توسعه فناوری برای دانشجویان و اعضای هیات علمی، حمایت از دستاوردهای محققان در راستای تجاری سازی و خلق ثروت از اهداف راه اندازی این مراکز نوآوری در دانشگاه امیرکبیر است. با راه اندازی این ۳ مرکز نوآوری، مجموعه مراکز نوآوری این دانشگاه به عدد ۸ می‌رسد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا