اخبار استارتاپیاخبار کشاورزیکارآفرینی و استارتاپکشاورزی

نخستین رویداد شتابدهی و استارتاپی صنعت زعفران برگزار می شود

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی سحرخیز گفت: نخستین رویداد شتابدهی و استارتاپی صنعت زعفران در مرکز علمی و کاربردی سحرخیز برگزار می شود.

خدمات حقوقی کسب و کار

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی سحرخیز گفت: نخستین رویداد شتابدهی و استارتاپی صنعت زعفران در مرکز علمی و کاربردی سحرخیز برگزار می شود. فرزاد سحرخیز با بیان این خبر اظهار کرد: این رویداد که از ۲۵ لغایت تا ۳۰ بهمن ماه امسال ادامه دارد با محوریت موضوعات و مباحث خلاقانه در حوزه زعفران برگزار می شود. وی بیان کرد: هدف اصلی از برگزاری این رویداد این است که از جوانان فعال در حوزه زعفران به ویژه در بخش های کم برخوردار حمایت به عمل آورده و با این اقدام گامی برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور برداریم.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی سحرخیز با اشاره به توانمندی های علمی و فناوری بالقوه ای که در بخش های علمی و فناوری کشور در حوزه های مختلف وجود دارد، خاطرنشان کرد: گیاهان دارویی به ویژه زعفران از ظرفیت های مهم اقتصادی کشور ما هستند که استفاده فناورانه از آنها چرخه ایجاد ارزش افزوده را تکمیل کرده و می تواند به خلق ثروت منجر شود.

سحرخیز تأکید کرد: گروه کشاورزی و صنعتی سحرخیز به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در صنعت زعفران با توجه به مسئولیت اجتماعی که برای خود قایل است سعی بر این داشته که بعد از تأسیس دانشگاه علمی و کاربردی خود برای رویدادهایی که استعدادیابی را محور خود قرار داده اند نیز برنامه ریزی داشته باشد.

شرایط پذیرش

  • مرتبط با صنعت زعفران
  • ایده های خلاقانه و نوآورانه دارای شرفیت تجاری سازی
  • دارای کمیته محصول قابل عرضه (MVP)

این رویداد از ۲۵ الی ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ برگزار می شود. علاقه مندان می توانند آثار خود را در زمینه مکانیزاسیون تا ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ و در زمینه دیگر محورها تا ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ ارسال کنند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر

سید وحید مرتضوی

مدیر محتوای اکوموتیو، کارشناسی ارشد بهینه سازی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا