اخبار استارتاپیکارآفرینی و استارتاپ

برگزاری رویداد “تا ثریا” باهدف روایت چگونگی حل نوآورانه و مبتکرانه مسائل کشور

مدیرعامل شرکت پیشگامان بنیاد تعاون بسیج گفت: رویداد "تا ثریا" باهدف روایت چگونگی حل نوآورانه و مبتکرانه مسائل کشور با حضور 50 مجموعه نوآوری در روزهای 17 و 18 اسفندماه در محل رویداد شهید فخری‌زاده، واقع در لانه سابق جاسوسی آمریکا برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت پیشگامان بنیاد تعاون بسیج کشور، مهدی حقی با اشاره به برگزاری رویداد “تا ثریا” در روزهای 17 و 18 اسفندماه اظهار داشت: این رویداد روایتی از ظرفیت های موجود برای حل نوآورانه و مبتکرانه مسائل در کشور است که در محل رویداد شهید فخری زاده، واقع در لانه سابق جاسوسی آمریکا برگزار می‌شود.

مدیرعامل شرکت پیشگامان بنیاد تعاون بسیج بابیان اینکه مجموعه‌های حاضر در رویداد دو روزه به تشریح چگونگی دستیابی به پاسخ برای حل مسائل گوناگون در حوزه‌های مختلف می‌پردازند گفت: 50 مجموعه نوآور و فناور به‌منظور تشریح مدل‌های گوناگون پاسخگویی به مسائل در رویداد “تا ثریا” حضور پیدا می‌کنند.

وی با اعلام اینکه میزهای مشاوره فناورانه و مبتکرانه در رویداد “تا ثریا” دایر خواهد بود افزود: دانشجویان، فعالان زیست بوم دانش‌ نیان و مجموعه‌های نوپای فعال در حوزه نوآوری و فناوری می‌توانند با مراجعه به این رویداد با برترین‌های حوزه کاری خود گفتگو کرده و مشاوره های لازم را دریافت کنند.

دبیر رویداد “تا ثریا” با اشاره به وجود میزهای مذاکره در این رویداد عنوان داشت: مجموعه‌هایی که پشتیبانی‌های گوناگون مانند سرمایه گذاری نیاز دارند می‌توانند به محل برگزاری رویداد “تا ثریا” مراجعه کرده و با نمایندگان حقوقی مجموعه‌های گوناگون به‌منظور جذب حمایت و پشتیبانی گفتگو کنند.

مدیرعامل شرکت پیشگامان بنیاد تعاون بسیج رویداد “تا ثریا” را نمایشی از کارآمدی انقلاب اسلامی در پاسخ به مسائل کشور با استفاده از ظرفیت مجموعه‌های نوآور و مبتکر دانست و افزود: این رویداد باهمکاری بنیاد تعاون بسیج، سازمان بسیج دانشجویی و سایر اقشار دانشور بسیج اعم از بسیج علمی و … برگزار می‌شود.

وی با اشاره به دغدغه مقام معظم رهبری در راستای تکمیل زنجیره‌های ایده تا ثروت یک محصول ایرانی براز داشت: ایده، پاسخ، فناوری، ابتکار، تولید محصول و ایجاد ثروت گام‌های تحقق این زنجیره هستند.

حقی بابیان اینکه به فرموده مقام معظم رهبری زنجیره ایده تا ثروت باید بر روی مسائل مهم و اساسی در کشور متمرکز شود تصریح کرد: ظرفیت‌هایی در اقشار مختلف بسیج وجود دارد که بر روی مسائل گوناگون تمرکز داشته‌اند و پاسخ‌هایی نیز برای حل این مسائل به دست آوردند که به مراحل اجرایی نیز رسیده است.

دبیر رویداد “تا ثریا” با تأکید بر اینکه بنا به فرموده مقام معظم آمریکا روزبه‌روز بیشتر به سمت افول حرکت می‌کند تصریح کرد: رویداد “تا ثریا” به دنبال آن است تا نشان دهد امروز چه ظرفیت‌های عظیمی در حوزه نوآوری و فناوری در کشور وجود دارد که می‌تواند سبب منزلت‌آفرینی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت پرافتخار ایران شود.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 1 Average: 3]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا