اخبار استارتاپیاخبار سرمایه گذاری خطرپذیرسرمایه گذاری خطرپذیر

سرمایه گذاران ترکیه ای در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ حضور می یابند

حضور سرمایه گذاران ترکیه ای در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ برای سرمایه گذاری روی طرح های ایرانی

خدمات حقوقی کسب و کار

سجاد فشمی، دبیر علمی نمایشگاه اینوتکس فناوری۲۰۲۱ در حاشیه نمایشگاه اینوتکس فناوری۲۰۲۱ با بیان اینکه امسال در پارک پردیس ۴۰۰ شرکت و استارتاپ و شرکت فناور به ارائه دستاوردهای خود در اینوتکس ۲۰۲۱می پردازند،گفت: در کنار بخش نمایشگاهی بیش ‌از ۲۰رویداد مختلف تجاری و ترویجی برگزار می شود.

به گفته فشمی، در این رویداد صنعت فولاد نیاز فناورانه خود را ارائه می کند و بعد از آن جلسه جلسات B۲B میان شرکتها و صنایع برقرار می شود. وی اضافه کرد: به غیر از برنامه های ارائه نیازهای فناورانه صنایع که در طی این رویداد برگزار می شود، رویداد کافه سرمایه برگزار می شود که امسال سرمایه‌گذاران ترکیه ای در این بخش حضور دارند.

دبیر اینوتکس ۲۰۲۱ با بیان اینکه در حال حاضر ۳۰۰جلسه سرمایه گذاری با ترکیه برنامه‌ریزی شده، گفت: سخنرانی و پنل های استیج از دیگر برنامه های استیج اینوتکس است که در حوزه های بررسی شرایط اقتصادی، مشکلات تحریم ها و جهانی شدن کسب و کارها، بررسی چالش‌ های زیست بوم کشور مورد بررسی قرار می گیرد.

وی با اشاره به بخش سخنرانی و تحلیل های بخش «نکستیشن» گفت: در این بخش حوزه های تخصصی اینترنت اشیاء، هوش مصنوعی، بلاک چین مورد بررسی قرار می‌گیرد. به گفته فشمی، در نمایشگاه هر شرکت و استارت آپ که نوآوری خاصی داشته باشند در هر حوزه فناوری در این رویداد حضور دارند.

دبیر اینوتکس ۲۰۲۱ تصریح کرد: همزمان با افتتاحیه این رویداد سه تفاهم نامه مشترک خواهیم داشت. در اینوتکس سال گذشته بخش کافه سرمایه ۱۸میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان روی استارت آپ ها سرمایه گذاری شد. فشمی با بیان اینکه پیش بینی می شود امسال این سرمایه گذاری بیش از۲۰ میلیارد تومان شود، گفت: ۷شرکت سرمایه گذاری ترکیه در اینوتکس امسال حضور دارند که به صورت آنلاین با این رویداد در تماس هستند؛ همچنین سرمایه گذاران ایرانی در این نمایشگاه حضور دارند.

وی ادامه داد: ۳۵شرکت سرمایه گذار ایرانی در بخش کافه سرمایه و ۱۰شرکت در بخش نمایشگاهی حضور دارند. در کل ۴۵ شرکت حضور دارند. دهمین دوره این نمایشگاه از امروز شروع به کار کرده و تا ۳۱ اردیبهشت ادامه دارد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
مهر
نمایش بیشتر

سید وحید مرتضوی

مدیر محتوای اکوموتیو، کارشناسی ارشد بهینه سازی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا