اخبار استارتاپیاخبار نفت، گاز و پتروشیمینفت، گاز و پتروشیمی

فراخوان شناسایی طرح ها و استارت آپ های سرمایه پذیر حوزه پلیمر

صندوق نوآوری و شکوفایی برای شناسایی طرح‌ها و استارت‌آپ‌های سرمایه‌پذیر حوزه پلیمر با تمرکز بر صنعت خودروسازی، صنعت لوازم خانگی و کامپاندها و مستربچ‌های پلیمری رویداد دوشنبه های استارتاپی را برگزار می‌کند.

خدمات حقوقی کسب و کار

صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف کاهش چالش جذب سرمایه برای کسب و کارها، اقدام به برگزاری رویداد “دوشنبه‌های استارتاپی” با محوریت کسب و کارهای حوزه پلیمر کرده است. هدف از این رویداد، شناسایی ایده ها در حوزه پلیمر به ویژه کامپاندها و مستربچ‌های پلیمری و استفاده از مواد پلیمری در صنعت خودروسازی و لوازم خانگی است. مخاطبان این رویداد استارتاپ های مستقر در شتابدهنده ها و مراکز رشد، شرکت‌های دانش بنیان، کارآفرینان و فناورانی هستند که موفق به ایجاد نمونه اولیه محصول خود (MVP) شده‌اند و نیاز به جذب سرمایه برای رشد کسب و کار خود دارند.

این رویداد روز دوشنبه، ۷ تیر ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود و استارت آپ ها و شرکت‌های دانش بنیان این حوزه که علاقه‌مند به جذب سرمایه گذار هستند، می‌توانند تا ۵ خرداد ماه تقاضای خود را از طریق تکمیل کاربرگ منتشر شده و ارسال آن به آدرس ایمیل demoday@inif.ir اعلام کنند. با توجه به ظرفیت محدود برای حضور، اولویت با کسانی است که زودتر کاربرگ تکمیل شده را ارسال کنند. در رویداد دوشنبه‌های استارت‌آپی از بین استارتاپ های متقاضی حضور در رویداد، تعدادی بر اساس داوری انتخاب شده و در یک فرآیند آموزشی کوتاه مدت برای ارائه به سرمایه گذار آماده می‌شوند. در روز برگزاری رویداد، این استارت آپ ها، محصولات و خدمات خود را به سرمایه گذاران، صندوق‌های پژوهش و فناوری، صندوق‌های جسورانه و صاحبان صنایع ارائه می‌دهند. پس از ارائه تیم ها، مجموعه‌های علاقه‌مند به سرمایه گذاری با استارت آپ های مورد نظر ارتباط برقرار کرده و فرآیند سرمایه گذاری طی می‌شود.

در این رویداد علاوه بر معرفی ایده های فناورانه برای سرمایه گذاری، به مواجهه شتابدهنده و سرمایه گذار نیز کمک می‌شود. یکی از نقاط قوت این رویداد، طرح هم‌سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی است. در این برنامه، در صورتی که یکی از عاملان سرمایه‌گذاری صندوق، پس از ارزیابی و تایید طرح کسب‌وکار، تصمیم به سرمایه‌گذاری روی آن طرح بگیرد، صندوق نوآوری و شکوفایی تا سقف ۸۰ درصد سرمایه جسورانه مورد نیاز آن استارت‌آپ یا طرح سرمایه‌پذیر را تامین می‌کند. در این طرح، صندوق نوآوری و شکوفایی، منابع مالی را در قالب سرمایه‌گذاری و نه تسهیلات ارائه می‌دهد. به طوری که در طرح‌هایی که عاملان صندوق، حاضر به مشارکت ۲۰ درصدی در آن باشند، صندوق نوآوری و شکوفایی بسته به سطح فناوری و اولویت راهبردی تا ۸۰ درصد از منابع باقیمانده را تامین کرده و در سود و زیان طرح سهیم خواهد بود.

به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن ۶۶۵۶۶۹۰۲-۰۲۱ با کارگزار برگزاری رویداد در ارتباط باشند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
ایسنا
نمایش بیشتر

سید وحید مرتضوی

مدیر محتوای اکوموتیو، کارشناسی ارشد بهینه سازی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا