اینترنت اشیااخبار استارتاپیاخبار اینترنت اشیا

برگزاری سومین بوت کمپ اینترنت اشیا

سومین بوت کمپ اینترنت اشیا با هدف گردهمایی بازیگران زیست بوم اینترنت اشیا و ارائه محصولات این بخش، برگزار می شود.

اکودی‌ام

سومین بوت کمپ اینترنت اشیا ۱۳ مرداد تا ۱۹ شهریورماه سال جاری با حضور فعالان این حوزه و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با مشارکت صندوق نوآوری و شکوفایی اقدام به برگزاری سومین بوت کمپ اینترنت اشیا کرده است. رویدادی که توسط مرکز تحقیقات اینترنت اشیا و با هدف مهارت‌افزایی علاقه‌مندان به فناوری‌های نوین برگزار می‌شود.

در این رویداد که به صورت حضوری و مجازی از ۱۳ مردادماه تا ۱۹ شهریور ماه با عنوان بوت کمپ اینترنت اشیا ۱۴۰۰ برگزار می‌شود، با بهره گیری از اساتید برجسته و با تجربه، تمامی بخش‌های زیست بوم اینترنت اشیا به صورت عملی و با رویکرد پروژه محور به علاقه‌مندان این حوزه آموزش داده خواهد شد.

شرکت کنندگان حضوری با قرارگیری در گروه‌های مختلف در طول بوت کمپ به پیاده‌سازی سناریوهای عملیاتی می‌پردازند و با بهره‌گیری از تجربیات مربیان فنی که در طول رویداد همراه آنها خواهند بود، نمونه‌های آزمایشگاهی خود را ساخته و در روز اختتامیه ارائه خواهند داد.

در انتهای رویداد با داوری این نمونه‌های آزمایشگاهی به تیم‌های برتر شرکت‌کنندگان حضوری و همچنین نفرات برتر شرکت‌کنندگان مجازی جوایز نقدی و به تمامی شرکت کنندگان حضوری و مجازی از طرف ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز تحقیقات اینترنت اشیا، گواهینامه معتبر اهدا خواهد شد.

اطلاعات بیشتر درباره این رویداد در این لینک است.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
مهر
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا