اخبار استارتاپی

رقابت کارآفرینی “مک تپ کاپ 2” برگزار می شود

دومین رقابت کارآفرینی مک تپ با حمایت شرکت «صبا شیمی آریا» برگزار می شود.

مدرسه کارآفرینی توسعه پایا (مک تپ) بازوی نوآوری و توسعه کسب و کار شرکت دانش بنیان پایا بسپار آریا (با نام تجاری ویسپار) است. مک تپ پس از برگزاری موفق رقابت کارآفرینی «مک تپ کاپ» در زمستان ۹۹، اکنون با حمایت شرکت «صبا شیمی آریا» دومین رقابت کارآفرینی خود با عنوان «مک تپ کاپ 2» را در تمامی زمینه های کسب و‌ کار با اولویت طرح های حوزه پلیمر، رنگ و رزین، برگزار می‌کند.

طرح هایی که در حوزه‌های دارای اولویت تعریف شده باشند امتیاز ویژه‌ای در داوری کسب می‌کنند، اما با توجه به اهمیت سایر شاخص‌های داوری، امکان برنده شدن سایر طرح‌ها نیز وجود دارد.

این رویداد با توجه به شرایط ویژه ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا، همزمان به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود. با توجه به ظرفیت موجود، در هر روز از رویداد، تعداد مشخصی از شرکت‌کنندگان با هماهنگی دبیر رویداد در محل دفتر شرکت صبا شیمی آریا حاضر شده و سایر عزیزان به صورت آنلاین قادر به پیگیری رویداد هستند. در روز داوری نیز، تیم هایی که به مرحله داوری راه یافته‌اند به صورت حضوری و سایر عزیزان به صورت آنلاین حضور خواهند داشت.

در ابتدای این رویداد برای شرکت‌کنندگان فرصتی در نظر گرفته شده تا بتوانند با معرفی سوابق و علایق خود و شرکت در رویداد تیم سازی، با یکدیگر بیشتر آشنا شده و به تشکیل یا تکمیل تیم های خود بپردازند. تا پایان روز ۱۵ مرداد، فرصت تشکیل تیم و اعلام آن به دبیر رویداد وجود دارد. در صورت عدم تیم شدن، فرد از مسابقه حذف می‌شود اما می‌تواند در کارگاه‌ها شرکت کند.

در نخستین روز رویداد، فایلی در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد که در واقع فرمت ارائه در روز داوری است. در طول رویداد همزمان با برگزاری کارگاه‌های آموزشی، تیم‌ها فرصت دارند تا طرح مدنظر خود را مطابق فرمت ارائه تکمیل نمایند. هر تیم ممکن است پیش از ثبت‌نام در این رویداد، روی طرح موردنظر کار کرده باشد و یا اینکه صرفاً برای حضور در مسابقه، به یک ایده رسیده و روی آن کار کند. شرکت‌کنندگان تا 6ام شهریورماه فرصت خواهند داشت که طرح‌ خود را برای بخش رقابت رویداد ارسال نمایند.

جوایز رقابت:

تیم اول: 12 میلیون تومان
تیم دوم: 10 میلیون تومان
تیم سوم: 8 میلیون تومان
علاوه بر جوایز نقدی، امکان حضور در دوره شتابدهی (تامین فضای استقرار، دریافت مشاوره از خبرگان صنعت و تأمین سرمایه بذری) و همچنین امکان استخدام در شرکت صبا شیمی آریا برای تمامی شرکت‌کننده‌های رویداد (پس از ارزیابی) وجود دارد.

ثبت نام در رویداد برای تمامی اعضای یک تیم ضروری است و امکان شرکت در هریک از کارگاه‌ها به‌طور مجزا و بدون شرکت در رقابت کارآفرینی نیز وجود دارد.

علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاع بیشتر به این آدرس مراجعه کنند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا