اخبار استارتاپیاخبار مناطق آزاد و ویژه اقتصادیمناطق آزاد و ویژه اقتصادی

تسریع و اتمام ۴ پروژه نیمه تمام جزیره قشم

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه بازدیدهای میدانی از پروژه های عمرانی در دست اجرا در سطح شهرها و روستاهای جزیره قشم شامگاه شنبه از چهار پروژه نیمه تمام عمرانی این جزیره در شهر رمکان و روستای جی جیان بازدید کرد و از نزدیک با مسایل و مشکلات اجرایی آنها آشنا شد و برای رفع آنها دستورات ویژه ای صادر کرد.

خدمات حقوقی کسب و کار

علی درویش پور در این بازدیدها که جمعی از معاونان و مدیران این سازمان وی را همراهی می کردند ضمن گفت و گو با مجریان این پروژه ها دستوراتی به معاونان و مدیران سازمان در خصوص همکاری و حمایت از آنها از طرف وی صادر شد.

براساس این گزارش علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم در آغاز این بازدیدها از پروژه خاکریزی محور جی جیان به روستای کوشه قشم بازدید کرد و ضمن تاکید ویژه بر ضرورت اتمام پروژه های نیمه تمام در سطح جزیره دستور ویژه ای نیز برای تسریع در انعقاد تفاهم نامه همکاری بین این سازمان و دهیاری جی جیان درخصوص تسریع در اجرا و اتمام این پروژه صادر کرد.

محل احداث کمپ پارک جی جیان در مجاورت بیمارستان خلیج فارس جی جیان قشم دومین محل بازدید مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم در روز شنبه بود.

علی درویش پور در این بازدید ضمن اشاره به اینکه کمپ پارک های مختلفی در سطح جزیره احداث شده است بر ضرورت تعریف کارکرد ویژه برای هریک از این کمپ پارک ها در سطح جزیره تاکید کرد. وی همچنین در این بازدید دستور ویژه ای برای تسریع در ساخت این کمپ پارک که در زمینی به مساحت دوهکتار در مجاورت بیمارستان خلیج فارس جی جیان قشم ساخته می شود، صادر کرد.

این گزارش حاکی است علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم به اتفاق جمعی از معاونین و مدیران سازمان از پروژه ساخت فرهنگسرا چند منظوره رمکان قشم نیز بازدید کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم در این بازدید بر نقش بی بدیل فرهنگ سراها در توسعه فرهنگ مردم جزیره و آمادگی سازمان منطقه آزاد قشم بر حمایت از دهیاری ها در ایجاد این نوع اماکن فرهنگی تاکید ویژه کرد.

علی درویش پور در این بازدید دستور ویژه ای هم برای انعقاد تفاهم نامه همکاری بین این سازمان و دهیاری رمکان درخصوص تسریع و اتمام ساخت این فرهنگسرا چند منظوره که با زیربنای ۴۰۰متر مربع در دو طبقه ساخته می شود و تاکنون ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، صادر کرد.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم همچنین ضمن بازدید از پروژه احداث زمین چمن فوتبال شهر رمکان قشم، ایجاد زیرساخت های ورزشی را در سطح شهرها و روستاهای جزیره قشم مورد تاکید قرار داد و خواستار گسترش همکاری های این سازمان با دهیاری ها برای ساخت اماکن ورزشی در سطح جزیره شد.

علی درویش پور در این بازدید نیز دستور ویژه برای انعقاد تفاهم نامه بین سازمان و دهیاری رمکان درخصوص تسریع و اتمام این پروژه صادر کرد.

گفتنی است علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم را در این بازدیدها جعفر امیرآبادی مدیر حوزه مدیرعامل، محرم بهاروند معاون فنی و زیربنایی، مهدی زارعی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری، شاهد ملازم سرپرست مدیریت امور شهری و زیربنایی، حسین مرادی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم و دهیاران و برخی از اعضای شورای اسلامی رمکان و جی جیان جزیره قشم همراهی می کردند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
شمانیوز
نمایش بیشتر

سید وحید مرتضوی

مدیر محتوای اکوموتیو، کارشناسی ارشد بهینه سازی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا