اخبار استارتاپی

فراخوان دومین دوره ی جایزه استارت آپی استاد محمدکریم فضلی

دانشگاه گلرنگ دومین دوره ی جایزه استارت آپی استاد محمد کریم فضلی، بنیانگذار فقید گروه صنعتی گلرنگ را در هفتم اردیبهشت ماه 1401برگزار می نماید.

دانشگاه گلرنگ، با توجه به لزوم توسعه وترویج کارآفرینی استارت آپی در کشور به عنوان مهم‌ترین رویکرد خودکفایی اقتصادی وصنعتی در کشور و با توجه به رسالت کارآفرینی و توسعه ی کسب وکار خود، در نظردارد دومین دوره ی جایزه استارت آپی استاد محمدکریم فضلی ، بنیانگذار فقید گروه صنعتی گلرنگ را در هفتم اردیبهشت ماه 1401برگزار نماید.

به همین خاطر، از همه‌ی کارآفرینان و شرکت‌ها به صورت حقیقی و حقوقی در خواست می‌شود، ضمن تکمیل فرم اولیه ثبت نام که دراین سایت بارگذاری شده است، آمادگی خود را برای شرکت دراین برنامه اعلام نمایند.

این جایزه، در دومدل وساختار حقیقی و حقوقی تنظیم شده و کارآفرینان محترم براساس نوع درخواست خود براساس مدل حقیقی یا حقوقی مورد ارزیابی قرار گرفته و افراد و شرکت‌های برتر در مراسمی با حضور مدیرعامل محترم و معاونین محترم گروه صنعتی گلرنگ، مورد تشویق قرار گرفته و تندیس کارآفرین برتر به همراه جوایز ارزشمند به ایشان اهداء خواهد شد.

دانشگاه گلرنگ، ضمن پاسداشت نام و خاطره ی استاد محمد کریم فضلی، امیدوار است این حرکت ملی آغاز بر توسعه ی کسب و کارهای ایرانی باشد.

  • مهلت ارسال آثار:پایان اسفند ماه 1400
  • مدل ارزیابی متقاضیان

ارزیابی متقاضیان دریافت این جایزه استارت آپی در دو گروه متقاضیان حقیقی و حقوقی انجام می‌شود. همه‌ی ارزیابی‌ها براساس مدل ویژه کارآفرینان شرکتی و کارآفرینان حقیقی انجام و در هر سه حوزه صنعت، خدمات و کشاورزی، کارآفرینان حقیقی و یا حقوقی برتر در سه گروه اول، دوم و سوم معرفی و انتخاب خواهند شد.

امتیازات شرکت دراین جایزه

  • دریافت جوایز ارزنده نقدی و غیرنقدی
  •  شناخته شدن به عنوان یک کارآفرین برتر در سطح ملی
  •  امکان شبکه سازی در مجموعه شرکت های تابعه گروه صنعتی گلرنگ
  •  امکان جذب سرمایه گذار در کسب وکارها و ایده‌های مرتبط
  • معرفی افراد حقیقی و حقوقی شرکت کننده دراین برنامه به شرکت¬‌های تابعه گروه صنعتی گلرنگ

علاقمندان جهت ثبت نام در دوره به این لینک مراجعه کنند.

شماره تماس دبیرخانه جایزه استارت آپی استاد محمدکریم فضلی
51-88918350 داخلی 116

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 1 Average: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا