اینوتکس 2022

نقش بانک ها در تحول دیجیتال در اینوتکس ۲۰۲۲ بررسی شد

در نخستین روز برگزاری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ رویداد استیج میزبان برگزاری پنل گفتگو با محوریت نقش بانک ها در تحول دیجیتال بود.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲، این روزها برای ارائه هرچه بهتره خدمات نوین بانکی و بانکداری دیجیتال، نیاز به تعامل بین بانک ها و قانون گذار هستیم، اگر همکاری بین این دو عنصر مهم و تاثیر گذار بیشتر باشد، عملکرد شرکت های دانش بنیان به طور قطع بهتر شده و با خیال آسوده تر می توانند ارائه خدمات کنند.

در این راستا پنل گفت و گو با حضور ۳ مسئول بانک و عضو کمیسیون اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی برگزار شد. عضو کمیسیون اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی در این مراسم، با اشاره به آماده بودن مجلس برای همکاری با بانک ها افزود: زمان قانون گذاری پشت درهای گذشته و برآنیم تا بانک ها را به عنوان نهاد سوم در حوزه نوآوری و استارت آپ حمایت کنیم.

توانگر ادامه داد: هرچند هنوز درگیر مشکلات قوانین رمز ارزها هستیم اما تعاملات بسیار خوبی با بانک ها انجام شده و انتظار می رود شرکت های دانش بنیان مشکلاتشان را با ما در میان بگذارند تا بتوانیم با دید بازتری اقدام به رفع‌مشکلات کنیم.

توانگر گفت: قوانین باید انعطاف بیشتری داشته باشند تا در این شرایط بتوانیم به مردم و به ویژه شرکت های دانش بنیان کمک بیشتری کنیم.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *