اینوتکس 2022

مجلس به پیشبرد اهداف شرکت های دانش بنیان کمک می کند

خدمات حقوقی کسب و کار

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در بازدید از نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ گفت: در گذشته مجلس با تصویب قوانین ایجاد معافیت‌های مالیاتی و پیگیری تشکیل صندوق‌های حمایت به شرکت‌های دانش‌بنیان کمک کرده است. در بودجه ۱۴۰۱ نیز احکام مناسبی برای تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان در نظر گرفته شده است.

به گزارش ستاد خبری اینوتکس ۲۰۲۲ سید علی یزدی خواه نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با حضور در نمایشگاه از بخش‌های مختلف آن بازدید کرد.

یزدی خواه با اشاره به حضور نیروهای خلاق در حوزه‌های مختلف، برگزاری نمایشگاه را اقدامی مهم در جهت آشنایی افراد با همدیگر و تکمیل زنجیره های مختلف دانش بنیان در رشته‌های تولیدی صنعتی خدماتی و کشاورزی برشمرد.

وی اقبال مردم خصوصاً جوانان به نمایشگاه اینوتکس را نشانه علاقمندی قشر تحصیل کرده و جوان کشور به حوزه دانش‌بنیان برشمرد و افزود: این حضور می‌تواند باعث تبادل نظر در حوزه های مختلف دانش بنیان شود.

در خصوص حمایت مجلس از شرکت‌های دانش‌بنیان نیز گفت: در گذشته مجلس با تصویب قوانین ایجاد معافیت‌های مالیاتی و پیگیری تشکیل صندوق‌های حمایت به شرکت‌های دانش‌بنیان کمک کرده است. در بودجه ۱۴۰۱ نیز احکام مناسبی برای تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان در نظر گرفته شده و مجلس نظارت بر اجرای این احکام را پیگیری خواهد کرد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر

سید وحید مرتضوی

مدیر محتوای اکوموتیو، کارشناسی ارشد بهینه سازی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا