اینوتکس 2022

پلتفرم مدیریت یکپارچه سون تسک در اینوتکس ۲۰۲۲ رونمایی شد

خدمات حقوقی کسب و کار

در سومین روز نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲، پلتفرم پلتفرمی یکپارچه مدیریت و سازماندهی تسک های سازمان ها، شرکت ها و استارتاپ ها با نام سون تسک رونمایی شد.

به گزارش ستاد خبری اینوتکس ۲۰۲۲، در دوران پاندمی کرونا برگزاری دوره های مجازی و دورکاری اهمیت بالایی پیدا کردند، در همین راستا محمد حسن شهریان محصول خود را با نام سون تسک راه اندازی کرد.

محمد حسن شهریان در خصوص این محصول گفت: «شروع کار ما از دوران پاندمی کرونا اغاز شد، ما برای رفع نیاز کاری سازمانها و مدیریت پروژه ها این محصول را راه اندازی کردیم».

موسس سون تسک در مورد بازار هدف این محصول گفت: «تیم ها و استارتاپ ها بازار هدف اصلی ما هستند، اما این امکان استفاده این محصول به صورت فردی وجود دارد و افراد می توانند از ابزارهای شخصی و حلسات ان بهره ببرند».
او ادامه داد: «افراد در ابتدا به صورت رایگان تا ظرفیت ده نفر می تونند از سون تسک استفاده کنند، که با توجه تعداد افراد و ظرفیت سازمان اشتراک های ماهیانه در دسترس می باشد».

محمد حسن شهریان در مورد جذب سرمایه سون تسک اضافه کرد: «ما پیش از این در شرکت نرم افزاری کار می کردیم که در آنجا از طرح و ایده ما استقبال شد. به دنبال آن فایل پیچ دک خود را آماده کردیم و موفق شدیم جذب سرمایه خود را از سرمایه گذار فرشته داشته باشیم».

او در مورد برنامه آینده خود گفت: «در حال حاضر پس از لانچ mvp به فکر جذب راند دوم سرمایه هستیم و برنامه دارین به عنوان شبکه اجتماعی میان تیم ها فعالیت داشته باشیم به گونه ای که بتوان برای هر تیم و شبکه آنها پروفایل ایجاد کرد، در کنار آن با برگزاری دوره های مجازی و جذب افراد مستعد مسئولیت اجتماعی خود را به انجام می رسانیم».

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر

سید وحید مرتضوی

مدیر محتوای اکوموتیو، کارشناسی ارشد بهینه سازی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا