اخبار استارتاپی

ارائه تسهیلات دانشگاه آزاد پردیس به متقاضیان تحصیل در این دانشگاه

رئیس دانشگاه آزاد واحد نوآور و فناور پردیس گفت: ما به دنبال این هستیم که ورود دانشجویان به اکوسیستم ناحیه نوآوری تسهیل شود، بنابراین تسهیلات و تخفیفاتی برای گروه های مختلف دانشجویی در نظر گرفته ایم.

اکودی‌ام

حامد افشاری در این باره گفت: واحد پردیس به عنوان تنها واحد فناور و نوآور دانشگاه آزاد که در مجاورت پارک فناوری پردیس واقع شده، نیازهای اکوسیستم فناوری و فناوری پردیس را شناسایی کرده و به دنبال تربیت نیروی انسانی این اکوسیستم است.

حضور رشته های بدون آزمون در واحد پردیس

وی ادامه داد: هم اکنون ۴۵ رشته دانشگاهی برای آن دسته از دانشجویانی که علاقمند به تحصیل در واحد علوم و فناوری پردیس هستند را تدارک دیده‌ایم که بسیاری از این رشته ها بدون آزمون بوده و دانشجویان می‌توانند در این رشته‌ها ثبت نام کرده و در دانشگاه آزاد پردیس مشغول به تحصیل شوند.

استفاده از فضای کارآموزی در شرکت های دانش بنیان و فناور

افشاری تاکید کرد: در واحد فناور و نوآور پردیس دانشجویان بعد از گذراندن دوسال پایه دانشگاه، وارد فضای کارآموزی می شوند و به عنوان دستیار فناوری در شرکت های دانش بنیان مشغول به کار شده و مهارت لازم برای ورود به بازار کار را کسب می کنند.

امکان اشتغال در شرکت های عضو پارک فناوری پردیس

او ادامه داد: دانشجویان پس از ادامه تحصیل شان و در صورت حائز شرایط بودن، می توانند در این شرکت های دانش بنیان و فناور شاغل شوند و فضای اشتغال هم برایشان فراهم است. همچنین می تواند با استفاده از خدمات مدرسه کسب و کار و مرکز آموزش زبان های تخصصی که در دانشگاه برایشان فراهم شده خودشان نیز در آینده توانایی اشتغال زایی داشته باشند.

امکان تحصیل در رشته های مورد تقاضای پارک فناوری پردیس در واحد پردیس

افشاری هم چنین با اشاره به وجود برخی رشته های مورد تقاضای شرکت های دانش بنیان پارک فناوری پردیس و زیست بوم نوآوری و فناوری گفت: با تعریف این رشته‌ها مانند مهندسی پزشکی، مهندسی ساخت و تولید در دانشگاه آزاد واحد پردیس علاقه مندان می توانند با ثبت نام در این رشته ها در واحدهای تهران غرب یا تهران مرکز و پس از رسیدن به حد نصاب لازم در محل دانشگاه آزاد اسلامی پردیس به تحصیل بپردازند.

ثبت نام با مراجعه به سایت مرکز آزمون:

علاقه مندان در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره تحصیلی می توانند با شماره های زیر تماس حاصل کنند:
۰۲۱۷۶۲۹۴۰۱۵
۰۲۱۷۶۲۹۴۰۷۵
۰۲۱۷۶۲۹۴۱۲۷
شماره واتساپی:
۰۹۲۱۸۱۶۳۰۴۵

مراجعه حضوری برای پاسخگویی:
نشانی: شهر جدید پردیس – فاز شش – دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و فناوری پردیس، ساختمان شیخ بهایی، طبقه سوم، ضلع شرقی، بایگانی آموزش

سایت واحد علوم و فناوری پردیس

دانلود فایل رشته‌های تحصیلی دانشگاه واحد علوم و فناوری پردیس

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا