اخبار استارتاپی

لیگ فوتسال جام فناوران با حضور شرکت های دانش‌بنیان ‌و فناور استان تهران برگزار می‌شود

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس خبر داد

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس گفت: اولین دوره مسابقات فوتسال «لیگ فناوران»، جام جایزه بزرگ پارک فناوری پردیس با حضور شرکت‌های فناور، دانش بنیان و استارتاپ تهرانی، از ۲۸ آبان ماه آغاز می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی پارک فناوری پردیس؛ امین رضا خالقیان گفت: اولین دوره مسابقات فوتسال «لیگ فناوران»، جام جایزه بزرگ پارک فناوری پردیس با حضور تیم هایی از شرکت های دانش بنیان و فناور، شتابدهنده ها، استارتاپ ها و همه فعالان زیست بوم فناوری و نوآوری تهران برگزار می‌شود.

او افزود: کارکنان «واحدهای فناور، استارتاپی و دانش‌بنیان در استان تهران»، «واحدهای فناور عضو پارک فناوری پردیس» و «دانشگاه آزاد واحد علم‌وفناوری» در صورت احراز شرایط مندرج در فراخوان برگزاری مسابقات، اجازه شرکت در مسابقات را دارند. این رقابت ها از ۲۸ آبان ماه و تقریباً همزمان با ایام جام جهانی فوتبال آغاز خواهد شد و حداکثر ۲۴ تیم در این مسابقات به رقابت خواهند پرداخت.

به گفته خالقیان تعداد اعضای هر تیم برای مسابقات ۱۰ نفر و یک سرپرست به‌غیراز بازیکنان خواهد بود. گفتنی است، جایزه تیم اول ۳۰ میلیون، تیم دوم ۲۰ میلیون و تیم سوم ۱۰ میلیون تومان و مکان برگزاری مسابقات در سالن ورزشی چندمنظوره پارک فناوری پردیس خواهد بود.
مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس تاکید کرد: با توجه به تعیین ظرفیت حداکثر ۲۴ تیم برای حضور در این دوره از مسابقات، پس از به حد نصاب رسیدن ثبت‌نام‌ها بر اساس اولویت درخواست و بررسی شرایط احراز صلاحیت حضور، ورودی دیگری برای مسابقات نخواهد بود.

خالقیان تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته ادوار بعدی این مسابقات در رشته های ورزشی متفاوت و با حضور بانوان نیز برگزار شود.

گفتنی است، مهلت ثبت‌نام تیم های متقاضی از سراسر کشور در این فراخوان تا روز ۱۹ آبان ماه می‌باشد. شایان ذکر است، رسانه‌های اکوسیستم استارتاپی نیز می توانند براساس شرایط شرکت‌های مرکز رشدی در این رقابت‌ها شرکت کنند. حامی رسانه ای این لیگ رسانه اکوموتیو است.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *