اخبار استارتاپی

علی‌بابا و دانشگاه علم و صنعت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

شرکت سفرهای علی‌بابا و دانشگاه علم و صنعت به هدف تقویت تعامل حوزه صنعت و دانشگاه تفاهم‌نامه ۳ ساله امضا کردند.

شرکت سفرهای علی‌بابا که به کمک تکنولوژی توانسته در مدت زمان ۸ سال فعالیتش، راه‌حل‌های جدیدی در صنعت گردشگری ایجاد و رفتار جامعه را به خرید مطمئن آنلاین تغییر دهد، این بار به هدف ایجاد همکاری‌های آموزشی-پژوهشی و گسترش تعامل با نخبگان کشور، در تازه‌ترین اقدامش تفاهم‌نامه‌ای ۳ ساله با دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت به امضا رسانده است.

مجید حسینی‌نژاد، بنیان‌گذار و مدیرعامل این شرکت دراین‌باره می‌گوید: «در تمامی این سال‌ها ایده‌های واگرای متخصصان ما که حاصل دانش فنی بالای آنها است، باعث شده علی‌بابا سطح متفاوتی از خدمات در حوزه گردشگری را به مردم ارائه دهد. به‌عنوان سازمانی که همواره ارزش به‌کارگیری دانش نخبگان کشور را درک کرده و به دنبال شکستن مرزهای فکری و عملیاتی بوده است، از هر تلاشی برای ارتباط مستقیم با محیط‌های دانش‌بنیان، به‌خصوص دانشگاه استقبال می‌کنیم. خوشحالیم که تفاهم‌نامه با دانشگاه علم و صنعت نیز در راستای همین اهداف بلندمدت نهایی شد.»

وی افزود: «این تفاهم‌نامه به ما کمک خواهد کرد تا حد اعلای تلاش خود را برای حل مشکلات و معضلات فعلی، از دریچه علمی-تحقیقاتی به‌کار گیریم. هدف بعدی‌مان بودن در کنار دانشجویان و کمک به آنها برای اتخاذ بهترین تصمیم برای آینده‌شان است. برگزاری کارگاه‌های تجربی توسط مدیران علی‌بابا، مشاوره در مسیر آینده شغلی به دانشجویان و تشریح نیازهای فعلی صنعت از طرفی و حمایت‌های مادی-معنوی از فعالیت‌های جاری آنها از این موارد هستند. شک نداریم که این تعامل پیوسته و نزدیک، در نهایت به تسهیل فرآیند جذب این استعدادها در علی‌بابا ختم می‌شود؛ چراکه ایجاد پلی بین نیازهای صنعت و توان علمی دانشگاه همیشه باعث ایجاد ارزش افزوده برای همه طرف‌ها خواهد شد.»

بررسی نیازهای دو طرف به فناوری‌های نوین، حمایت مادی و معنوی از رخدادهای تعاملی دانشگاه، بازدیدهای دوطرفه و تربیت نیروی انسانی متخصص از دیگر مواردی است که دو طرف برای گسترش همکاری‌ها در متن تفاهم‌نامه قید کرده‌اند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
پیوست
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *