اخبار استارتاپی

استارتاپ های برتر پایتخت برای حضور در رقابت پایانی” اینوتکس پیچ” انتخاب شدند

ایرنا: پس از رقابت تنگاتنگ ۱۳ تیم استارتاپی استان تهران دو تیم استارتاپی برتر راه یافته این استان به فینال اینوتکس پیچ ۲۰۲۳ توسط داوران انتخاب و معرفی‌ شدند.

به گزارش  ایرنا، رقابت ملی استارتاپی اینوتکس پیچ یکی از بخش‌های جانبی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ است و در این رقابت جذاب و هیجان انگیز استارتاپ های مناطق مختلف کشور ایده ها و کسب و کارهای نوین خود در حضور سرمایه گذاران ارائه می کنند.

امتیازدهی به استارتاپ های شرکت کننده در این رقابت نیز توسط داوران مطرح ایرانی و بین المللی انجام می شود. ساختمان مرکزی ایرانسل پنج شنبه میزبان جمعی از نوآوران، ایده پردازان جوان و فعالان حوزه استارتاپی پایتخت برای برگزاری رقابت استارتاپی اینوتکس پیچ ۲۰۲۳ استان تهران بود.

رقابت اینوتکس پیچ برای ششمین سال متوالی برگزار شد و امسال این رقابت‌ها در ۵ استان اصفهان، هرمزگان، خراسان‌رضوی، اردبیل برگزار شد و ایستگاه پایانی آن در پایتخت بود.

در رویداد استارتاپی اینوتکس پیچ استان تهران ۸۴ تیم ثبت نام کرده بودند که در یک پایش اولیه ۱۳ تیم به رقابت حضوری راه یافتند.

پنج شنبه دو تیم “بیازما ” استارتاپی در زمینه آزمایشگاه آنلاین مدارس و “موری” یک پلتفرم هوشمند مد و لباس به عنوان تیم های اول و دوم این رقابت از سوی داوران انتخاب شدند و ضمن اهدا ی جایزه و بهره مندی از تسهیلات در نظر گرفته شده به فینال نهایی راه اینوتکس ۲۰۲۳ راه یافتند.

بر اساس این گزارش، به دو تیم برتر این رقابت مبلغ ۵ میلیارد ریال تسهیلات به همراه ۵۰ میلیون ریال هدیه به عنوان جایزه نقدی توسط پست بانک اهدا شد.

دو تیم استارتاپی منتخب استان تهران به منظور کسب آمادگی لازم برای حضور در رقابت نهایی که همزمان با روز آخر نمایشگاه اینوتکس در اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ برگزار می شود، به مشاورانی که پارک فناوری پردیس برای آنها در نطر گرفته است متصل خواهند شد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *