اخبار استارتاپی

رویداد ویژن، قطب‌نمای رشد کسب و کار; با حضور اساتید برتر برگزار خواهد شد.

در روزهایی که کسب‌ و کارهای آنلاین به‌شدت بر سر جذب مشتری در حال رقابت هستند، برخورداری از دانش و تجربه لازم کلید موفقیت در این حوزه است. در همین راستا، مجموعه ژاکت با برگزاری رویداد آنلاین «ویژن» فرصتی جذاب و استثنایی را برای یادگیری و شبکه‌سازی کسب و کارها فراهم می‌کند.

رویداد ویژن، یکی از مهم‌ترین رویدادهای آنلاین در حوزه کسب و کارهای اینترنتی است که توسط ژاکت آکادمی و با شعار «قطب‌نمای رشد کسب و کار» برگزار می‌شود. ژاکت آکادمی یکی از بخش‌های مجموعه ژاکت است که در حوزه‌های آموزشی نظیر طراحی وب، وردپرس، بازاریابی دیجیتال، بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) و توسعه کسب و کار فعالیت دارد. و تا به امروز موفق به برگزاری بیش از ۳۰ دوره آموزشی تخصصی و مهارت‌محور با همکاری اساتید برجسته شده و بالغ بر ۵۰ وبینار تخصصی را تدارک دیده است.

درباره رویداد آنلاین ویژن

ویژن، رویدادی دیگر از مجموعه ژاکت بوده که به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و ویژه صاحبین و علاقه‌مندان به کسب و کارهای اینترنتی است. هدف و شعار اصلی این رویداد قطب نمای رشد کسب و کار تعیین شده و در آن موضوعات و دیدگاه‌های متنوعی ارائه خواهد شد. ویژن در هر بخش با بهره‌مندی از یک استاد با تجربه و متخصص قصد دارد تا چشم انداز مفیدی از مسیر رشد کسب و کارها خلق کند. مدیران و متخصصان کسب و کارهای اینترنتی می‌توانند با شرکت در رویداد ویژن از مهمترین موضوعات پیرامون رشد کسب و کار مطلع شده و از اشتراک‌گذاری تجربیات متخصصین و اساتید مطرح اکوسیستم استارتاپی ایران بهره‌مند شوند.

زمان و نحوه برگزاری رویداد ویژن

رویداد آنلاین ویژن قرار است در تاریخ پنجشنبه ۲۳ آذرماه ۱۴۰۲ و از ساعت ۱۵ الی ۲۰ برگزار شود. پنج ساعت هیجان‌انگیز و مفید که فرصتی طلایی را برای بهره‌گیری از تجربیات ارزشمند اساتید و متخصصان حوزه تجارت الکترونیک فراهم می‌کند. این رویداد به‌صورت آنلاین و از وبسایت ژاکت آکادمی برگزار خواهد شد.

چه کسانی باید در این رویداد شرکت کنند؟

شرکت در ایونت ویژن برای گروه‌های مختلفی از افراد در حوزه کسب و کار اینترنتی توصیه می‌شود:

 • صاحبان و مدیران کسب‌و‌کارهای اینترنتی

  • این افراد می‌توانند از این فرصت برای به‌روزرسانی دانش خود در زمینه‌های نوین بازاریابی دیجیتال، استراتژی‌های رشد کسب و کار و آشنایی فناوری‌های جدید استفاده کنند. به این ترتیب می‌توانند با رویکردهای جدید و خلاقانه برای بهبود و توسعه کسب و کار خود آشنا شوند.
 • متخصصین فعال در اکوسیستم استارتاپی

  • همایش آنلاین ویژن به افراد فعال در اکوسیستم استارتاپی کمک می‌کند تا از تجربیات و دانش سخنرانان برای بهبود مهارت‌های خود در مدیریت استارتاپ‌ها و رویارویی با چالش‌های رایج در این حوزه بهره ببرند.
 • علاقه‌مندان به راه‌اندازی کسب و کار

  • افرادی که علاقه‌مند به راه‌اندازی کسب و کار جدیدی هستند، می‌توانند از رویداد ویژن به‌عنوان منبعی ارزشمند برای یادگیری در مورد اصول اولیه، چالش‌ها و استراتژی‌های موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی استفاده کنند.
 • صاحبان مشاغل اینستاگرامی

  • از آنجایی که نقش شبکه‌های اجتماعی روز به روز در بازاریابی دیجیتال برجسته‌تر می شود، صاحبان مشاغل اینستاگرامی می‌توانند روش‌های نوین بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی و تکنیک‌های افزایش تعامل و فروش را در این رویداد فرا بگیرند.
 • فعالان حوزه مارکتینگ و سئو

  • افراد فعال در حوزه مارکتینگ و سئو می‌توانند از رویداد ویژن برای به‌روزرسانی دانش خود در زمینه‌های جدید سئو و بازاریابی دیجیتال بهره‌مند شوند. چراکه شرکت در این رویداد به آن‌ها کمک می‌کند تا با آخرین ترندها و تکنیک‌های موثر در این حوزه‌ها آشنا شوند.

به‌طور خلاصه، رویداد ویژن یک فرصت عالی برای یادگیری، کسب تجربه و به‌روزرسانی دانش برای هر فردی است که در حوزه کسب و کار اینترنتی فعالیت دارد یا قصد دارد به این حوزه ورود کند.

سخنرانان رویداد ویژن چه کسانی هستند؟

سخنرانان این مراسم، همگی از اساتید باتجربه، متخصص و فعال در اکوسیستم استارتاپی هستند و به بررسی راهکارهای نوین و موثر در حوزه کسب و کار اینترنتی می‌پردازند. اسامی این افراد به شرح زیر است:

 • خانم مهرسا شرع الاسلام (مشاور کسب و کار و خلاقیت)

موضوع ارائه: روش‌های تفکر خلاقانه در رشد کسب و کار

 • آقای توحید علی اشرفی (معاون بازاریابی علی بابا)

موضوع ارائه: استراتژی بازاریابی در مسیر رشد

 • آقای علی حاجی محمدی (موسس ژاکت و همیار آکادمی)

موضوع ارائه: استراتژی رشد سریع کسب و کار

 • آقای پیام بهرام پور (موسس بیشتر از یک)

موضوع ارائه: پیش نویس‌های مالی، بزرگترین ترمز کسب و کار

 • آقای وحید بهرامیان (مدیرعامل ژاکت)

موضوع ارائه: طراحی کمپین تبلیغاتی در جهت رشد فروش

 • آقای امین هاشمی (مشاور و متخصص سئو)

موضوع ارائه: استراتژی رشد سریع با سئو

با توجه به تخصص بالای سخنرانان و ارزش محتوای ارائه شده، انتظار می‌رود رویداد آنلاین ویژن بتواند قدم مؤثری در جهت رشد کسب‌وکارهای اینترنتی بردارد. به‌طوری که پس از برگزاری این رویداد، شرکت‌کنندگان می‌توانند تصمیم‌گیری‌های استراتژیک‌تری را در جهت پیشبرد اهداف کسب‌وکار خود اتخاذ نمایند.د

رویداد ویژن؛ گامی موثر به سوی موفقیت کسب‌ و کارهای آنلاین

رویداد ویژن، فرصتی ویژه برای صاحبان و مدیران کسب‌وکارهای اینترنتی، متخصصان حوزه استارتاپ‌ها، افراد علاقمند به راه‌اندازی کسب‌وکار جدید و سایر فعالان حوزه‌های مرتبط است. در این رویداد ۵ ساعته که به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود، سخنرانان برجسته‌ای در خصوص موضوعات کلیدی همچون راه‌های نوآورانه برای رشد کسب‌وکار، استراتژی‌های بازاریابی و تبلیغات، مهارت‌های مدیریت استارتاپی و پیشبرد اهداف مالی، سخنرانی و به‌اشتراک‌گذاری تجربیات خواهند پرداخت.

حامیان این رویداد ویژن عبارتند از:

 • زیبال (پرداخت‌ یار زیبال، همراه پرداخت کسب‌وکار)
 • یکتانت (تبلیغات موفق در دنیای دیجیتال با یکتانت )
 • مدیانا (مدیانا پلتفرم جامع خدمات پیام متنی، پیام صوتی، مدیانا ویس)
 • تریبون (تریبون، پلتفرم پیشگام انتشار رپورتاژ آگهی)
 • جت سئو (جت سئو، راهنمای شما در مسیر سئو سایت)

و همچنین رسانه‌های: ایرانیان‌استارتاپ، سخت‌افزار مگ، ایران‌دکونومی، رخداد، چیپست‌مگ، اکوموتیو، همراه‌پرس و تکراتو به عنوان حامیان رسانه‌ای رویداد ویژن را همراهی خواهند کرد.

رویداد ویژن

با توجه به تخصص بالای سخنرانان و ارزش محتوای ارائه شده، انتظار می‌رود رویداد آنلاین ویژن بتواند قدم مؤثری در جهت رشد کسب‌وکارهای اینترنتی بردارد. به‌طوری که پس از برگزاری این رویداد، شرکت‌کنندگان می‌توانند تصمیم‌گیری‌های استراتژیک‌تری را در جهت پیشبرد اهداف کسب‌وکار خود اتخاذ نمایند. همچنین قابل ذکر است تا پایان روز چهارشنبه ۲۲ آذرماه فرصت دارید با مراجعه به وبسایت ژاکت، در رویداد آنلاین ویژن ثبت‌نام کنید.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *