اخبار استارتاپیاخبار سرمایه گذاری خطرپذیراخبار سفر و گردشگری

با فروش سهام خود به بنیانگذاران، حرکت اول از جاجیگا خارج شد.

بیانیه ی خروج حرکت اول از جاجیگا منتشر شد.

به گزارش اکوموتیو، در بیانیه ای در صفحه ی لینکدین حرکت اول، خروج حرکت اول از جاجیگا به صورت رسمی اعلام شد.

متن بیانیه خروج حرکت اول از جاجیگا به شرح زیر است:

حرکت اول به عنوان هلدینگ سرمایه گذاری خطرپذیر گروه همراه اول در مرداد ماه سال۹۸ در دوران کرونا و با وجود ریسک های پیش روی استارتاپ های حوزه گردشگری با خرید ۲۰ درصد سهام جاجیگا در این استارتاپ مشارکت نمود.

در این چند سال جاجیگا همواره جز موفقترین و حرفه ای ترین استارتاپهای حرکت اول بوده است.

با رشد چشمگیر جاجیگا و تبدیل شدن آن به یکی از دو بازیگر اصلی صنعت بازار اجاره آنلاین اقامتگاه، اهداف مالی سرمایه گذاری که در افق ۵ساله حرکت اول ترسیم شده بود، در بازه زمانی ۳ساله محقق گردید و این رشد چشمگیر که در سخت ترین دوران صنعت گردشگری حاصل گردید را مدیون زحمات بابک سهرابی عزیز و تیم پرتلاش و چابک جاجیگا هستیم.

در مسیر خروج پیشنهادات متعددی از همکاران و بازیگران بزرگ صنعت داشتیم اما با توجه به تمایل و ترجیح بنیانگذاران، اولویت را با صاحبان اصلی کسب و کار دانستیم و در این بیانیه با افتخار اعلام می کنیم که سهام حرکت اول در جاجیگا توسط بنیانگذاران خریداری شده و حرکت اول خروجی موفق آمیز را رقم زده است.

در حرکت اول توانمند سازی اکوسیستم از طریق تزریق سرمایه و تسهیلگری در رشد و نه تصاحب کسب و کار همواره اولویت داشته و امید است اقداماتی از این دست به افزایش انگیزه کارآفرینان توانمند در ایفای نقش در این اکوسیستم یاری رساند.

خروج حرکت اول به معنی پایان همراهی ما با جاجیگا نخواهد بود و امیدواریم هم افزایی شکل گرفته بین این استارتاپ موفق با خانواده بزرگ همراه اول ادامه دار باشد.

بابک سهرابی طی توییتی این خبر را تایید کرده و از خرید تمام سهام همراه اول از سوی بنیان گذاران خبر داد. آقای صهرابی در توییت خود مبنی بر خروج حرکت اول از جاجیگا، از علاقه مندی جاجیگا به جذب سرمایه جدید اشاره کرد. باید دید پس از خروج حرکت اول از جاجیگا، این استارتاپ چه مسیری را طی خواهد کرد.

خروج حرکت اول از جاجیگا

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۲ Average: ۵]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *