اخبار استارتاپیاخبار سرمایه گذاری خطرپذیر

آغاز ثبت نام در رویداد کافه سرمایه نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴

رویداد کافه سرمایه از رویدادهای ویژه نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ برای جذب سرمایه برای کمک به کسب‌وکارها و شبکه سازی با حضور سرمایه گذاران خبره اکوسیستم فناوری و نوآوری کشور است.

به گزارش اکوموتیو، به نقل از ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴؛ یکی از چالش های مهم کسب وکارها، چگونگی تامین مالی آنهاست. این شرکت‌ها به دلیل ویژگی‌های خاص خود بایستی جهت تامین مالی از طریق گزینه‌های متفاوتی اقدام نمایند. وثایق ناکافی، عدم دسترسی به منابع سیستم بانکی و… از جمله عوامل ایجاد این محدودیت است.

پارک فناوری پردیس برای رفع این مشکل از سال های گذشته و در جریان نمایشگاه اینوتکس برای کسب وکارها رویداد کافه سرمایه را پیش‌بینی کرده است. این رویداد در جریان برگزاری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ با همراهی شرکت سرمایه گذاری رشد برگزار می گردد.

کافه سرمایه ۲۰۲۴ کمی متفاوت تر از سال های گذشته برگزار می گردد ، در این رویداد کسب وکار ها هم از طریق اعطای سهام و هم به صورت غیرسهامی(بدهی) می توانند تامین مالی نمایند.

جزئیات نحوه برگزاری رویداد کافه سرمایه ۲۰۲۴

کافه سرمایه فرصتی خاص برای صاحبان کسب و کار، جهت جذب منابع مالی و مذاکره با سرمایه‌گذاران و ایجاد شبکه‌های ارتباطی بین اجزا و افراد فعال در این حوزه با برگزاری جلسات B2B به ‌شمار می‌رود.

شرکت‌کنندگان در این رویداد، با توجه به میزان سرمایه مورد نیاز و حوزه فعالیت و خدمات خود به سرمایه‌گذاران متناظر معرفی شده و جلسات ویژه‌ای برای آن‌ها ترتیب داده خواهد شد.

در این جلسات، سرمایه‌گذاران به بررسی ابعاد مختلف کسب و کارها پرداخته و در صورت علاقه‌‌مندی به طرح و تمایل به سرمایه‌گذاری، تقاضای جلسات بیشتر برای مذاکره با ایشان را مطرح می‌کنند.

کسب وکارهایی که برای شرکت در این رویداد پذیرفته شوند، می‌توانند از دوره‌های آموزشی و توانمندسازی این برنامه نیز بهره‌مند شوند.
سیزدهمین رویداد کافه سرمایه در نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس با همکاری پارک فناروی پردیس، طی ۴ روز و از تاریخ ۱۸ الی ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در رویداد کافه سرمایه اینوتکس ۲۰۲۴، می‌توانند تا ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳، از طریق لینک www.investmentcafe.inotex.com به ثبت طرح کسب و کاری خود اقدام کنند یا برای کسب اطلاعات بیشتر، با شماره های ۰۲۱۹۱۰۰۲۴۲۲ یا ۰۹۱۹۵۷۲۵۷۲۹ تماس حاصل نمایند.

بنر رویداد کافه سرمایه

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *