اخبار استارتاپیاخبار سلامت

همکاری اسنپ دکتر و هلال احمر

تسهیل دسترسی به دارو و خدمات درمانی با اسنپ دکتر و هلال احمر

اسنپ دکتر و هلال احمر، تفاهم نامه همکاری با هدف تسهیل دسترسی افراد به خدمات پزشکی و دارویی امضا کردند.

به گزارش اکوموتیو، به نقل از روابط عمومی اسنپ دکتر،  تفاهم نامه همکاری مابین اسنپ دکتر و هلال احمر با هدف تسهیل دسترسی به خدمات دارویی در هنگام سوانح و بلایا امضا کردند. این تفاهم نامه همچنین دارای بندهایی برای گسترش مشارکت در طرحهای سلامت محور محلات کم برخوردار کشور است.

بر اساس این تفاهم نامه، اسنپ دکتر خدمات آنلاین را به صورت داوطلبانه در اختیار هلال احمر قرار می دهد تا فعالیت های این سازمان تسهیل شود.

اسنپ دکتر به عنوان یکی از اصلی ترین پلتفرم های حوزه سلامت کشور، در راستای مسئولیت اجتماعی خود این تفاهم نامه را امضا کرده است. از جمله طرح های مرتبط، می توان به طرح ۲۰۲۰ محله کم برخوردار کشور اشاره کرد.

رئیس سازمان هلال احمر با اشاره به استفاده از فناوری های مدرن برای بهبود خدمات خود در نشست امضای تفاهم نامه همکاری اسنپ دکتر و هلال احمر گفت:« نکته‌ای که امسال رئیس جمعیت هلال احمر بر آن تاکید بسیار دارد، استفاده از دانش فناوری در بهبود فعالیت‌های این جمعیت است.»

سلیمی در ادامه به تشریح فعالیت های مهم سازمان هلال احمر پرداخت و در این راستا به طرح ۲۰۲۰ محله اشاره کرد که با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام، کمیته امداد و بهزیستی در حال انجام است. در این طرح، ۲۹۶ محله به هلال احمر سپردده شده است.

خانم گلرخ داوران مدیرعامل اسنپ دکتر، در این نشست گفت:« امروز ضریب نفوذ اینترنت در کشور بیشتر از ضریب نفوذ خدمات پزشکی و سلامتی است. پس این امکان فراهم است که افراد بتوانند در هر نقطه‌ای از کشور در هر لحظه که نیاز داشتند به پزشک و متخصص دسترسی پیدا کنند. در واقع دسترسی‌پذیری خدمات پزشکی و درمانی اساس کار ماست.»

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *