اخبار استارتاپیاخبار بلاک چینبلاک چین

کسب‌و‌کار تلگرام از ارزهای دیجیتالی

اپلیکیشن تلگرام که به تازگی به کسب‌و‌کار در زمینه ارزهای دیجیتالی رمزنگاری‌شده رو آورده، سودی معادل ۸۵۰ میلیون دلار کسب کرده است.

این روزها که بازار ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده بسیار داغ شده است، وب‌سایت‌ها، حساب‌های کاربری و پلت‌فرم‌های بسیاری برای استخراج بیت‌کوین یا بیت‌کوین ماینینگ ایجاد شده است تا بتوانند با استفاده از آن‌ها به خرید، فروش و مبادلات تجاری کلان اقدام کنند.

اما با وجود بسیاری از مخالفت‌ها باید این واقعیت را پذیرفت که ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده همچون بیت‌کوین از استقبال بی‌نظیری از سوی کاربران جهان مجازی اینترنت و سایر دلالان در کشورهای جهان مواجه شده است و همین امر هم باعث شده سایت‌ها و اپلیکیشن‌های بسیاری یک پلت‌فرم یا درگاه اختصاصی برای کسب ارزهای مجازی یا به اصطلاح استخراج بیت‌کوین و سایر ارزهای مشابه ایجاد کنند.

حالا اپلیکیشن پیام‌‌رسان تلگرام که به تازگی وارد عرصه مبادلات و کسب درآمد از طریق این منبع نوظهور مالی شده، توانسته است در مدت زمان کوتاهی ۸۵۰ میلیون دلار به جیب بزند. چند ماه پیش بود که با سرعت گرفتن روند ارزش ارزهای دیجتالی همچون بیت‌کوین، تلگرام ارز دیجیتالی رمزنگاری شده اختصاصی خود تحت عنوان TON را وارد این عرصه کرد تا بتواند از این طریق، پیام رسان محبوب خود را تقویت کرده و بهبود ببخشد و از آن طرف هم به ثروت‌های اندوخته شرکتش بیفزاید.

تلگرام که این ارز دیجیتالی اختصاصی را در اختیار کاربران و شرکت‌های تجاری قرار داده است، حالا از استقبال بی‌نظیر و کسب درآمد بیش از حد انتظارشان بسیار خوشحال و خشنود شده‌اند چرا که مدیران تلگرام پیش‌تر برآورد کرده بودند که از این ارز دیجیتالی تنها می‌توانند تا سقف ۶۰۰ میلیون دلار کسب درآمد کنند.

بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که در صورتی که ارز دیجیتالی TON به عرضه عمومی درآید، میزان فروش آن درآمدی معادل حدودا ۱.۲ میلیارد دلار را عاید تلگرام می‌کند و مجموع درآمدهای این شرکت را به مرز دو میلیارد دلار خواهد رساند.

به نظر می‌رسد کسب درآمد تلگرام همانند اپلیکیشن پیام رسانش، از استقبال بی‌نظیر و محبوبیت بالایی برخوردار شده است که می‌تواند نویدبخش سرنوشت خوب این پیام‌رسان در آینده باشد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *