اخبار استارتاپی

کارگاه آموزشی اصول قراردادهای سرمایه‌گذاری در کسب‌وکارهای نوپا

کارگاه آموزشی اصول قراردادهای سرمایه‌گذاری در کسب‌وکارهای نوپا توسط نوآفرینان در تاریخ ۳۱ فروردین از ساعت ۹ الی ۱۳ در پارک علم و فناوری مدرس با ارائه محمد یونسی، مشاور حقوقی شتابدهنده فارابی برگزار می‌شود.

اکودی‌ام

تمامی کسب‌وکارها چه پیش از راه‌اندازی چه درحین فعالیت نیاز به تامین مالی و جذب سرمایه، جهت رشد و توسعه کسب‌وکار و تجهیز و تکمیل امکانات خود دارند.

رایج‌ترین نوع جذب سرمایه در سیستم سنتی، اخذ تسهیلات بانکی و وام‌های کوتاه مدت است. امروزه با گسترش فعالیت استارت‌آپ‌ها، سرمایه‌گذاران بیشتری برای تامین مالی این کسب‌وکارها پیش قدم می شوند اما هر کدام از آن‌ها قوانین و شرایط مربوط به خود را دارند و بر اساس معیارهای خود اقدام به سرمایه‌گذاری می‌کنند. در این شرایط، صاحبان کسب‌وکار باید با قوانین و راهکارهای حقوقی این فرآیند آشنایی کامل داشته باشند تا در صورت بروز مشکل بتوانند از مالکیت خود دفاع کنند.

در این کارگاه در ابتدا با روش‌های متنوع تامین سرمایه آشنا شده و سپس مطالبی درباره انواع قرارداد های سرمایه گذاری، شروط و تعهدات اینگونه قرارداد ها می آموزید.

ثبت‌نام این کارگاه نیز از طریق وب‌سایت ایوند بوده و کد تخفیف ۱۵درصدی nopana برای همراهان این پایگاه اختصاص داده شده است.

تیم نوآفرینان از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را در حوزه طراحی و برگزاری رویداد آغاز نموده است. در طی مدت فعالیت، این تیم توانسته است چندین رویداد ملی و بین‌المللی را در دانشگاه های تربیت مدرس، تهران و شهید بهشتی برگزار نماید و با سازمان‌هایی چون سازمان محیط زیست و پژوهشگاه نیرو و همچنین مرکز همکاری فناوری ریاست جمهوری همکاری نماید.

این رویداد با حمایت رسانه‌ای پایگاه علمی-تحلیلی کسب‌وکارهای نوپا برگزار می‌شود.

کارگاه اصول قراردادهای سرمایه گذاری

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا