اخبار استارتاپیاخبار کشاورزیکشاورزی

برگزاری نخستین رویداد روناک با محوریت کشاورزی

«روناک» نخستین رویداد نوآورانه و استارت‌آپی کوثر است که در سال ۱۳۹۷ با محوریت کشاورزی برگزار می‌شود.

اکودی‌ام

این رویداد به صورت دو مرحله‌ای برگزار خواهد شد. در مرحله نخست، طی فراخوانی از طرح‌های نوآور و فناور (خدمات و محصولات) که نمونه اولیه محصول خود را آماده کرده‌اند و استارت‌آپ‌هایی که کمینه محصول پذیرفتی (MVP) خود را تهیه کرده‌ و وارد بازار شده‌اند دعوت می‌شود که فرم‌های استاندارد شده‌ای را تکمیل و از از طریق وبسایت رویداد بارگذاری کنند.

در ادامه تیم داوری شامل خبرگان صنعت و کسب‌وکار به بررسی فعالیت تمامی تیم‌ها و استارت‌آپ‌ها که از طریق وبسایت رویداد به ارایه اطلاعات و ثبت نام پرداختند، از ابعاد گوناگون و طبق فرآیندی استاندارد شده خواهند پرداخت. از میان تمامی این تیم‌ها بر اساس نظر هیات داوران تعداد ۷ تیم به مرحله بعد ورود پیدا خواهند کرد.

در مرحله دوم، از تیم‌های منتخب برای ارایه در مقابل هیات  داوری مرحله دوم (شامل اعضای جدید و متفاوت از مرحله اول) دعوت خواهد شد. در این گام تیم‌ها دعوت شده فرصت خواهند داشت که در مقابل تیم داوری مرحله نهایی، طرح خود را طبق فرمت استاندارداری که قبلا به این تیم‌ها ارایه شده است ارایه کنند.این تیم‌ها و استارت‌آپ‌ها فرصت بی‌نظیر جذب سرمایه، حمایت و خدمات را از هدلینگ‌ها و شرکت‌های زیرمجموعه کوثر خواهند داشت.

علاقه‌مندان برای دریافت فرم نام‌نویسی باید تا یکم اردیبهشت ۱۳۹۷ به سایت گروه توانمند‌سازی و کارآفرینی توانا مراجعه کنند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا