اخبار استارتاپی

راهکارهای سازمان فنی و حرفه‌ای در راستای حمایت از استارتاپ ها

سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور از ارائه‌ی دو راهکار در راستای حمایت از استارتاپ ها خبر داده است.

سازمان فنی و حرفه‌ای کشور در فکر حمایت از استارتاپ ها است. این سازمان از ارائه‌ی دو راهکار برای حمایت از استارتاپ ها خبر داده است.

به گزارش اکوموتیو، سلیمان پاک سرشت با ارائه دو راهکار، روش حمایت این سازمان از کسب و کارهای نوپا را تشریح کرد. آنها قرار است زمینه استفاده از امکانات را برای نوآوران و فناوران فراهم سازند.

حمایت از استارتاپ ها توسط سازمان فنی و حرفه‌ای

پاک سرشت اعلام کرد که قرار است از طریق شبکه‌ای کردن تجهیزات گسترده‌ای که در اختیار این سازمان قرار دارد، نوآوران و فناوران بتوانند از امکانات و تجهیزات مورد نیاز خود استفاده کنند.

همچنین سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای تصمیم دارد تا کارگاه‌های آموزشی خود را در سراسر کشور در اختیار مشتاقان ایجاد کسب و کارهای جدید قرار دهد.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مسئله تکنولوژی در سیاست‌های توسعه تکنولوژی اشاره کرد و گفت که در ایجاد اکوسیستم توسعه نوآوری‌ها، مؤلفه‌های اقتصادی و فن آورانه، تنها مؤلفه‌های جدی وجود ندارند بلکه مؤلفه‌‌های اجتماعی و فرهنگی هم در تحقق این مهم تاثیر جدی دارند و نباید آنها را نادیده گرفت.

سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور از این پس در فکر حمایت از استارتاپ ها خواهد بود و در حوزه آموزش‌های مهارتی به عنوان مؤلفه جدی اکوسیستم پذیرش فن آوری‌ها، حضوری جدی‌تر و پویاتر خواهد داشت.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *