اخبار استارتاپی

دریافت خدمات مالی ارزان توسط شرکت های دانش بنیان مناطق محروم

رئیس صندوق نوآوری وشکوفایی از ارائه خدمات مالی ارزان به شرکت‌های دانش‌بنیان مناطق محروم با همکاری صندوق کارآفرینی امید در سال آینده خبر داد.

به گزارش اکوموتیو «علی وحدت» در دیدار با مسولان صندوق کارآفرینی امید گفت:

صندوق نوآوری و شکوفایی بر اساس برنامه های جدید خود درصدد است با کاهش تصدی گری و گسترش برون سپاری و افزایش نقش نظارتی با همکاری صندوق های پژوهش و فناوری، بانک ها و سایر نهادهای ذی ربط، در تامین مالی شرکت های دانش بنیان گام های جدیدی بردارد.

وی با تاکید بر اینکه پیاده‌سازی همکاری مشترک با صندوق کارآفرینی در راستای ماموریت‌ صندوق نوآوری و شکوفایی و برای حمایت از شرکت‌های دانش بنیان فعال در حوزه‌های مختلف اقتصادی کشور بوده است، افزود: صندوق نوآوری و شکوفایی به دنبال این است که با همکاری صندوق کارآفرینی امید در سال آینده به شرکت‌های دانش بنیان فعال در مناطق محروم، خدمات مالی ارزان قیمت ارائه کند.

در این دیدار، «اصغر نوراله‌زاده» مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، با بیان اینکه سامانه های نظارتی صندوق کارآفرینی امید دارای به روزترین روش های موجود در کشور است، خاطرنشان کرد: به همین دلیل با وجود نگاه ماموریت محور خود در ارائه تسهیلات به متقاضیان واجد شرایط دارای کمترین انحراف در محل هزینه‌کرد و معوق شدن تسهیلات است.

وی ضمن اشاره به اولویت‌های مدنظرصندوق کارآفرینی امید، سه شاخصه نوآوری، ایجاد اشتغال و کمک به توسعه اقتصادی کشور را از اهم موارد قابل بررسی دانست.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *