اخبار استارتاپیاخبار مناطق آزاد و ویژه اقتصادیمناطق آزاد و ویژه اقتصادی

از شرکت‌های دانش بنیان حوزه سلامت حمایت می شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بر حمایت از فعالیت شرکت‌های دانش بنیان حوزه سلامت و تقویت همکاری با دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در جزیره کیش تاکید کرد.

غلامحسين مظفري در ديدار با دكتر كوهپايه زاده رئيس دانشگاه علوم پزشكي ايران بر توسعه همکاری های علمی با این دانشگاه و تقویت ساختارهای توسعه گردشگری سلامت در جزیره کیش تاكيد كرد.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: اميدواريم حضور فعال اعضای هیات علمی این دانشگاه در جزیره کیش ارتقاء بیشتر سطح خدمات درمانی در این منطقه رابه همراه داشته باشد.

مظفری با اشاره به رونق فعالیت شرکت های دانش بنیان در جزیره کیش گفت: ما از حضور شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت در این منطقه حمایت کرده و آماده همکاری در این زمینه هستیم.

توسعه گردشگری سلامت با استفاده از پتانسیل های ارزشمند جزیره کیش و توانمندی های دانشگاه علوم پرشکی ایران و تقویت زمینه حضور دانشجویان خارجی در شعب بین المللی دانشگاه های کیش برای تحصیلات تکمیلی رشته های پزشکی از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي ايران و هيئت همراه در سفر به کیش از امکانات و تجهیزات بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش بازدید کرده و درخصوص تقویت همکاری با مسئولان و اعضای هیات امنای بیمارستان گفتگو و تبادل نظر کردند.

اعزام تيم هاي تخصصي پزشكي، راه اندازي واحدهاي آموزشي، توسعه خدمات طب سنتي و گردشگري سلامت، تقويت هر چه بيشتر بخش گردشگري و راهکارهای معرفي خدمات و تجهيزات بيمارستان به گردشگران از جمله مواردی بود که در این دیدار مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا