اخبار استارتاپیاخبار سرمایه گذاری خطرپذیر

آغاز برگزاری اینوتکس ۲۰۱۹

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس ۲۰۱۹) با برپایی ۴۰۰ غرفه و حضور همه بازیگران اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور

پیشرفت های دانش و فناوری در جهان طی سالهای اخیر تحولات بزرگی در حوزه های مختلف ایجاد کرده و گسترش دانش نوین در ایران نیز ظرفیت های جدیدی برای توسعه کشور ما فراهم کرده است. استفاده از این ظرفیت، نیازمند رویدادهایی همچون اینوتکس است که بازیگران اصلی عرصه نوآوری شامل صاحبان ایده، استارتاپ ها، شرکت های فناور و سرمایه گذاران علاقه مند به حضور در حوزه های دانش محور را زیر یک سقف گرد آورد تا بدون درنظر گرفتن اهداف بازرگانی معمول در نمایشگاه های تجاری، ضمن ایجاد ارتباط بین آنها از هم افزایی به وجود آمده، امکان شکوفایی و استفاده بهینه از ظرفیت های هر یک از آنها فراهم شود.

 هدف برگزاری رویداد اینوتکس

  • تبادل فناوری میان شرکت‌های خصوصی دانش بنیان و دانش محور
  • تسهیل سرمایه گذاری مشترک بین شرکت‌های فناور
  • مشارکت شرکت‌های فعال در اکوسیستم نوآوری و فناوری در پروژه های تحقیق و توسعه
  • جذب سرمایه گذاران خارجی به شرکت‌های نوآور داخلی
  • بررسی راهکارهای رفع چالش‌های موجود در اکوسیستم نوآوری و فناوری

حضور ۴۰۰ مشارکت کننده در اینوتکس امسال

اما امسال در اینوتکس ۲۰۱۹ – که شعار اکوسیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف را برای خود برگزیده است – بیش از ۴۰۰ مشارکت‌کننده شامل: شرکت فناور، استارتاپ، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، سرمایه گذار خطرپذیر، مشاور، منتور و مخترع همراه با ارائه کنندگان خدمات کسب و کار به تبادل ایده ها و ظرفیت ها و دستاوردهای خود خواهند پرداخت.

پارک فناوری پردیس، صاحب امتیاز این نمایشگاه است و مرکز فن بازار ملی ایران و مرکز شتابدهی نوآوری، برگزارکنندگان نمایشگاه خواهند بود. ضمن اینکه، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری از حامیان و پشتیبان‌های دائمی این نمایشگاه هستند.

اینوتکس ۲۰۱۹ میزبان رویدادها و بخش‌های متنوعی در حوزه های فناوری و نوآوری از جمله ۴۰۰ جلسه B۲B و همچنین ۳۰ پیش‌رویداد و رویدادهای جانبی خواهد بود.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر
مطالب پیشنهادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *