اخبار استارتاپی

تشکیل پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه الکامپ

پاویون شرکت‌های دانش بنیان در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ ۲۰۱۹) می‌شود.

پاویون شرکت های دانش بنیان در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ ۲۰۱۹) با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا می شود.

همزمان با برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک ایران، الکامپ، آخرین دستاوردها و پیشرفت‌های جدید در زمینه IT و نیز محصولات دانش بنیان و فناورانه به نمایش در می‌آید.

بر این اساس از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی در این نمایشگاه که از روز ۲۷ تا ۳۰ تیر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، پاویون شرکت‌های دانش بنیان با هدف تجمیع دستاوردها و توانمندی‌های شرکت‌های فناور و دانش بنیان و نمایش آنها به مسئولان و هیأت‌های خارجی و بازدید کنندگان برپا خواهد شد.

شرکت‌های دانش‌بنیانی که موفق به توسعه محصول در حوزه‌های الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک شده‌اند، می‌توانند با تخفیف در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان حضور یابند. شرکت‌های دانش بنیان علاقه‌مند می‌توانند حداکثر تا روز ۶ تیر ماه نسبت به پیش ثبت‌نام جهت حضور در این پاویون اقدام کنند.

منبع
ایسنا
برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *