اخبار استارتاپیاخبار سرمایه گذاری خطرپذیر

دیدار وزير ارتباطات و فناوری اطلاعات از آوردگاه سرمايه

تفاهم نامه ای بين كارن كراد و پارك علم و فناوری خراسان شمالی در روز اول نمايشگاه الكامپ به منظور گسترش اكوسيستم استارتاپی منعقد شد.

با توجه به این موضوع که امروزه حوزه استارتاپ ها يكی از اولويت های توسعه پايدار و گشايش اقتصادی و همچنين ضرورتی مبرم برای توسعه اشتغال جوانان می باشد، یکی از موضوعات مهم برای بقا و توسعه استارتاپ ها بحث جذب سرمایه و تامین مالی است که استارتاپ ها در هر مرحله از نمودار عمر خود نيازمند آن می باشد.

کارن کراد به عنوان اولین كارگزار معاونت علمی و فناوری رياست جمهوری در بحث تامين مالی و سرمايه گذاری استارتاپ های همه حوزه ها در ایران فعالیت می نمايد و سعی دارد ارتباطات درستی بین استارتاپ ها و سرمایه گذارها ایجاد کند.

الكام استارز يكي از بخش هايي از نمايشگاه الكامپ است كه در آن استارتاپ ها گرد هم می آيند و به جوانان خلاق كشور اين امكان را می دهند كه ايده های جذاب و نتايج كار خود را در اين بخش در معرض نمايش قرار دهند.

الکامپ همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. در نمایشگاه الكام استارز امسال کارن کراد همكاری جديدی را با کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران و صندوق نوآوری و شکوفایی و سازمان نظام صنفي رایانه ای کشور تعريف نموده است و به عنوان کارگزار آوردگاه سرمایه نمايشگاه الكامپ استارز انتخاب شده است.

انعقاد تفاهم نامه كارن كراد و پارك علم و فناوری خراسان شمالی

این رویداد بدینگونه اجرا خواهد شد که در ۲ روز اول نمایشگاه بیش از ۳۵ استارتاپ در حضور بیش از ۶۰ سرمایه گذار، ایده های خود را ارائه می دهند و در ۲ روز بعدی نمایشگاه جلسات خصوصی بین سرمایه گذارها و استارتاپ ها برگزار خواهد شد. همچنين براي توسعه اكوسيستم استارتاپي در روز اول نمايشگاه الكامپ تفاهم نامه ای بين كارن كراد و پارك علم و فناوری خراسان شمالی به منظور گسترش اكوسيستم استارتاپی به امضا رسيد.

آوردگاه سرمايه كارن كراد

در ادامه در روز دوم نمايشگاه الكامپ در آوردگاه سرمايه كارن كراد ١٧ استارتاپ در حضور ٣٠ سرمايه گذار ارائه داشتند. همچنين جناب آقای واعظی رئيس دفتر رئيس جمهور و جناب آقای جهرمي وزير ارتباطات و فناوری اطلاعات به همراه معاون خود جناب آقای ناظمی و همچنين جناب آقای فرجود معاون سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران از آوردگاه سرمايه ديدن فرمودند.

امید بر این است که این شروع همکاری اتفاقات بزرگی را در زيست بوم استارتاپی رقم زند و شاهد تحول های ارزشمندی در این اکوسیستم باشیم.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا