اخبار استارتاپی

برگزاری جشنواره فناوری و نوآوری در زنجیره ارزش گیاهان دارویی

جشنواره فناوری و نوآوری در زنجیره ارزش گیاهان دارویی به منظور تسهیل حضور شرکت­های دانش ­بنیان در حوزه اقتصاد برگزار می شود.

اکودی‌ام

بانک کشاورزی « جشنواره فناوری و نوآوری در زنجیره ارزش گیاهان دارویی » را با حضور منتخبی از استارتاپ­ های فعال در حوزه گیاهان دارویی، به منظور تسهیل حضور شرکت­های دانش ­بنیان در حوزه اقتصاد و با هدف رونق تولید در بخش کشاورزی برگزار می کند. این رویداد در سه محور اصلی «تامین گیاهان دارویی»، «فرآوری گیاهان دارویی» و « بازاریابی گیاهان دارویی» برگزار می­ شود.

بانک کشاورزی با برگزاری این جشنواره می­ کوشد تا به عنوان بانک پیشرو در اقتصاد مقاومتی، به حوزه شرکت های دانش بنیان و تعامل با استارت آپ ها به صورت جدی ورود کند و با حمایت از ایده های نو و صاحبان آن ها در راستای تجاری سازی و تولید محصول متناسب با شرایط روز، علاوه بر تلاش برای ایجاد اشتغال، رونق تولید و به کارگیری و فعال‏سازی ظرفیت‏ های نهفته در کشور، به جلوگیری از خروج نخبگان نیز کمک کند که این روال در دراز مدت علاوه بر خلق ثروت از دانش، زمینه ساز تقویت و حمایت تولید داخلی و اقتصاد ملی خواهد بود.

پس از داوری نهایی، جوایز ارزنده ای شامل ۱۵ میلیون تومان وجه نقد، تسهیل در دریافت امتیاز شرکت خلاق و استقرار در شتابدهنده ها و کارخانه های نوآوری، به طرح های برتر اهدا خواهد شد.

علاقه مندان می­توانند تا تاریخ ۲۱ مردادماه در این جشنواره شرکت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این رویداد استارت آپی بانک کشاورزی می توانید به این وبسایت مراجعه نمایید.

برگزاری جشنواره فناوری و نوآوری در زنجیره ارزش گیاهان دارویی

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا