اخبار استارتاپی

برگزاری جشنواره فناوری و نوآوری در زنجیره ارزش گیاهان دارویی

جشنواره فناوری و نوآوری در زنجیره ارزش گیاهان دارویی به منظور تسهیل حضور شرکت­های دانش ­بنیان در حوزه اقتصاد برگزار می شود.

خدمات حقوقی کسب و کار

بانک کشاورزی « جشنواره فناوری و نوآوری در زنجیره ارزش گیاهان دارویی » را با حضور منتخبی از استارتاپ­ های فعال در حوزه گیاهان دارویی، به منظور تسهیل حضور شرکت­های دانش ­بنیان در حوزه اقتصاد و با هدف رونق تولید در بخش کشاورزی برگزار می کند. این رویداد در سه محور اصلی «تامین گیاهان دارویی»، «فرآوری گیاهان دارویی» و « بازاریابی گیاهان دارویی» برگزار می­ شود.

بانک کشاورزی با برگزاری این جشنواره می­ کوشد تا به عنوان بانک پیشرو در اقتصاد مقاومتی، به حوزه شرکت های دانش بنیان و تعامل با استارت آپ ها به صورت جدی ورود کند و با حمایت از ایده های نو و صاحبان آن ها در راستای تجاری سازی و تولید محصول متناسب با شرایط روز، علاوه بر تلاش برای ایجاد اشتغال، رونق تولید و به کارگیری و فعال‏سازی ظرفیت‏ های نهفته در کشور، به جلوگیری از خروج نخبگان نیز کمک کند که این روال در دراز مدت علاوه بر خلق ثروت از دانش، زمینه ساز تقویت و حمایت تولید داخلی و اقتصاد ملی خواهد بود.

پس از داوری نهایی، جوایز ارزنده ای شامل ۱۵ میلیون تومان وجه نقد، تسهیل در دریافت امتیاز شرکت خلاق و استقرار در شتابدهنده ها و کارخانه های نوآوری، به طرح های برتر اهدا خواهد شد.

علاقه مندان می­توانند تا تاریخ ۲۱ مردادماه در این جشنواره شرکت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این رویداد استارت آپی بانک کشاورزی می توانید به این وبسایت مراجعه نمایید.

برگزاری جشنواره فناوری و نوآوری در زنجیره ارزش گیاهان دارویی

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

سید وحید مرتضوی

مدیر محتوای اکوموتیو، کارشناسی ارشد بهینه سازی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا