اخبار استارتاپی

هوشمندسازی جايگاه های سوخت به کمک استارتاپ ها

نخستين رويداد استارتاپی حوزه سوخت با هدف بررسی فرصت های سرمايه گذاری در جايگاه های سوخت كشور با رويكرد هوشمندسازی برگزار می شود.

نخستين رويداد استارتاپی حوزه سوخت با هدف بررسی فرصت های سرمايه گذاری در جايگاه های سوخت كشور با رويكرد هوشمندسازی با حمايت ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پيشرفته معاونت علمی و فناوری رياست جمهوري، برگزار می شود.

نخستين رويداد استارتاپی حوزه سوخت با هدف بررسی فرصت های سرمايه گذاری در جايگاه های سوخت كشور با رويكرد هوشمندسازی در محورهای مختلف مالی و اقتصادی، حكمرانی و مديريت، صنعت و فناوری و فرهنگی و اجتماعی برگزار می شود. هوشمندسازی جايگاه ها لازمه توسعه صنعت توزيع فرآورده و نيز برنامه ريزی صحيح در بخش سبد سوخت خودروها است، هوشمندسازی جايگاه های عرضه سوخت موجب می شود هم زمان اطلاعات نوع و مقدار سوخت مصرفی هر خودرو به مركز ارسال شود، مديريت هزينه انجام شده و در همان لحظه پرداخت هزينه، همزمان سهم دولت و جايگاه دار به حساب شان واريز شود.

اين رويداد استارتاپی با حمايت ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پيشرفته معاونت علمی و فناوری رياست جمهوری در حاشيه سومين نمايشگاه تخصصی بين المللی جايگاه های سوخت و صنايع وابسته كه از ديروز ۳۱ شهريور آغاز شده است و تا سوم مهر در محل برگزاری نمايشگاه های بين المللی تهران براي ارائه تازه ترين دستاوردهای فنی و فناوری اين حوزه ادامه دارد، برگزار می شود.

«كارآفرينی و استارتاپ ها»، «بررسی نقش فناوری های مكان محور در مديريت و برنامه ريزی و مطالعات جايگاه های سوخت»، «بررسی استانداردها و الزامات فنی»، «بررسی راهكارهای جامع مديريت جايگاه ها» و غيره، از جمله موضوعاتی است كه در اين رويداد مطرح می شود. برگزاری نمايشگاه های تخصصی در ارائه تازه ترين دستاوردهای اين حوزه و روزآمد شدن استاندارد جايگاه های عرضه سوخت، تاثير بسزایی دارد. با توجه به اينكه روزانه بيش از ۱۰۰ ميليون ليتر فرآورده از طريق جايگاه های عرضه سوخت در سطح كشور توزيع می شود كه گردش مالی و ميزان اشتغال زایی آن را نمی توان ناديده گرفت، هوشمندسازی اين صنعت می تواند نقش موثری در توسعه اين صنعت داشته باشد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن