اخبار استارتاپی

شرایط جدید تسهیلات “اشتغال پایدار” صندوق نوآوری و شکوفایی

معاون برنامه‌ریزی صندوق نوآوری و شکوفایی، شرایط جدید این صندوق برای تخصیص تسهیلات «اشتغال پایدار» برای شرکت‌های دانش بنیان را اعلام کرد.

روح الله ذوالفقاری، معاون برنامه‌ریزی صندوق نوآوری و شکوفایی با بیان اینکه تسهیلات «اشتغال پایدار» این صندوق از طریق بانک های قرض الحسنه مهر و قرض الحسنه رسالت به شرکت های دانش بنیان اعطا می شود، گفت: این تسهیلات به منظور رونق اشتغال و کمک به توسعه نیروی انسانی شرکت های دانش بنیان و به صورت قرض الحسنه تخصیص می یابد.

مبلغ تسهیلات به ازای هر نفر ۳۰۰ میلیون ریال در سال ۹۸ در نظر گرفته شده است که دوره بازپرداخت آن نیز ۳۶ ماهه و به صورت اقساط ماهانه خواهد بود.

به گزارش اکوموتیو، ذوالفقاری با بیان اینکه سقف بهره‌مندی از تسهیلات «اشتغال پایدار» برای هر شرکت دانش بنیان در هر سال، معادل ۱۵نفر با مدرک کاردانی و بالاتر است، تصریح کرد: دامنه شمول این تسهیلات شامل نیروی انسانی بکارگیری شده در کمتر از ۱۲ ماه گذشته از تاریخ ارائه درخواست شرکت است.

معاون برنامه‌ریزی صندوق نوآوری در پایان با اشاره به اینکه نیروی انسانی معرفی شده از سوی شرکت باید حداقل دارای سه ماه سابقه بیمه پیوسته متصل به تاریخ درخواست باشد، یادآور شد: سن نیروی انسانی معرفی شده نیز نباید از ۴۰ سال بیشتر باشد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *