اخبار استارتاپی

فعالیت بیش از ۶۲۰۰ استارتاپ در کشور

رییس مرکز توسعه فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گفت: استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی، زمینه ورود نوآوری به جامعه را فراهم و تسهیل کردند.

اسماعیل قادری فر، رییس مرکز توسعه فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درباره تعداد استارتاپ های فعال ایرانی، اظهار کرد: در حال حاضر بیش از ۶ هزار و ۲۰۰ استارتاپ ایرانی در زیست بوم نوآوری و فناوری مشغول فعالیت هستند. وی افزود: این استارتاپ ها نقش بی نظیری در تغییر و تحولات اقتصادی و اجتماعی کشور دارند و بخش بزرگی از آینده اقتصاد کشور در گرو توسعه فعالیت این استارتاپ ها است.

به گفته قادری فر، افزایش تعداد استارتاپ های فعال در کشور، نشان از این دارد که حرکات فناورانه و نوآورانه در کشور سرعت گرفته است و جوانان به توسعه این زیست‌بوم روی آورده‌اند. وی همچنین تصریح کرد: باید به این نسل از فعالان کسب و کار در کشور توجه ویژه‌ای شود. زیرا آینده اقتصاد کشور به توسعه فعالیت این نسل نوآور بستگی دارد.

رییس مرکز توسعه فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تصریح کرد: در مسیر توسعه این زیست‌بوم، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تلاش کرده است تا گام‌های جدیدی را برای تداوم این فضا و به‌ویژه تحول در بخش‌های اقتصادی کشور در دستور کار قرار دهد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
منبع
ایسنا

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا