اخبار استارتاپی

نه به اشاعه نا امیدی؛ اطلاعیه رسمی سرآوا در پاسخ به شایعات

تکذیب روابط عمومی سرآوا پارس در راستای شایعات مطرح شده در فضای مجازی

اکانت رسمی توییتر روابط عمومی سرآوا پارس اطلاعیه‌ای را در تکذیب شایعات مطرح شده در فضای مجازی منتشر کرد، اطلاعیه به شرح زیر می باشد:

با شکوفایی اکوسیستم استارتاپی ایران و شکل‌گیری اقتصاد دیجیتال در کشورمان که حداقل دستاوردش ایجاد چند هزار شغل و خلق برندهای ملی در برابر سلطه غول‌های تکنولوژی جهانی بوده‌، متاسفانه شاهد رسوخ دروغ‌پردازی و شایعه‌پراکنی در گوشه و کنار این بستر نو هم بوده‌ایم. اخیرا عده‌ای به اشاعه اخبار کذب پیرامون انحلال شرکت سرآوا، مشکلات مالی در موفق‌ترین استارتاپ های ایرانی و واهی بودن جذب سرمایه خارجی توسط این شرکت‌ها (که سازمان سرمایه گذاری ورود آن را به کشور تایید کرده است)، پرداخته‌اند.

برخی از این شبهه‌ها جدید هستند و برخی دیگر، مثلا واقعی بودن سرمایه‌گذاری خارجی، با وجود پاسخ‌های مستقیم و‌ مستند متعدد هر از چندگاهی مجددا تکرار می‌شوند.

قصد این افراد مشخص نیست؛ هدفشان ضربه زدن و نابودی اکوسیستم است یا مخالف سرمایه‌گذاری خارجی‌اند؟ هر چه که باشد اشاعه اخبار کذب، دروغ‌پردازی و شایعه پراکنی در اکوسیستم کارآفرینی به نفع بدخواهان ایران است. چه کسی می‌تواند از اشاعه جو نا امیدی در میان کارآفرینان کشور که در سخت ترین شرایط اقتصادی به اشتغال‌زایی و خلق ارزش می‌پردازند، خوشحال باشد؟

باهم یکصدا مقابل بی‌فرهنگی دروغ و شایعه بایستیم.

روابط عمومی سرآوا

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *